תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » Expand Your Possibilities: לקראת Red Hat Forum Israel 2019

תוכן שיווקי


מישל איסנרד – סגן נשיא למכירות רד האט ב- EMEA. צילום: יח"צ

לקראת Red Hat Israel Forum, ב-16 בדצמבר באווניו, קריית שדה התעופה

Expand Your Possibilities: לקראת Red Hat Forum Israel 2019

פורסם ב-15 בדצמבר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רד האט העולמית – הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח – מקיימת בישראל גם השנה את כנס Red Hat Forum, שזוכה מדי שנה להצלחה רבה.

הכנס מתקיים השנה תחת הכותרת Expand Your Possibilities, ויציג את הפתרונות אותם מספקת רד האט לארגונים, כדי להרחיב את אפשרויותיהם ולקדם טרנספורמציה דיגיטלית, בין השאר עם דגש על אוטומציה והענן ההיברידי, וכן הטמעת פתרונות קוד פתוח בסקטורים שונים: פיננסים, המגזר הציבורי, צבא וביטחון, היי-טק, טלקו ועוד.

סטפני צ'יראס – סגנית נשיא ומנהלת כללית Red Hat Enterprise Linux. צילום: יח"צ

סטפני צ'יראס – סגנית נשיא ומנהלת כללית Red Hat Enterprise Linux. צילום: יח"צ

בכנס, שיתקיים מחר, יום ב' ה-16 בדצמבר, במרכז הכנסים אווניו בקרית שדה התעופה, ישתתפו מנהלים בכירים ברד האט העולמית ובראשם מישל איסנרד – סגן נשיא למכירות רד האט ב-EMEA, וסטפני צ'יראס – סגנית נשיא ומנהלת כללית Red Hat Enterprise Linux. בנוסף אליהם יעלו לבמת המליאה לקוחות שיציגו חדשנות ואימוץ טכנולוגיות קוד פתוח. את הכנס יארח דן טולדנו – מנהל אזורי רד האט ישראל יוון וקפריסין.

בכנס יוצגו חידושים ועדכונים במסגרת חמישה מסלולים: DevSecOps – השילוב של אבטחה עם תהליכי DevOps וכחלק של אסטרטגיית אבטחה; Container Platform – בניית פלטפורמה עבור קונטיינרים עם OpenShift והטמעתה באמצעות תהליכים, תרבות וטכנולוגיות; Agile Integration – כדי ליהנות ממערכות ותיקות (Legacy) תוך שדרוג לצרכי אינטגרציה חדשים, יש לפתח גישת אינטגרציה אג'ילית. המסלול ילמד איך עושים זאת; Developer – מסלול בהובלת בר סאטר (Burr Sutter) – דירקטור חווית פיתוח מרד האט העולמית, שיחלוק מהידע שלו על כלים חדשים ואיך מפתחים יכולים ליהנות מהם להאצת ה-Application Factory.

במסלול Leaders Circle יחלקו מנהלים בכירים ברד האט עם מנהלים ישראליים היבטים של טרנספורמציה תרבותית, החיוניים להצלחת טרנספורמציה דיגיטלית, תוך הפיכת המנהל למנטור, וכיצד נושאים אלה משפיעים על מוצרי רד האט ועל הארגון כולו.

לצד המסלולים הללו יציגו שותפיה העסקיים של רד האט בתערוכה מגוונת. כן תוצג פעילות הפיתוח של רד האט במרכז הפיתוח בישראל, ותרומתה של רד האט לקהילת הקוד הפתוח.

Expand Your Possibilities: לקראת Red Hat Forum Israel 2019 Reviewed by on . רד האט העולמית – הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח - מקיימת בישראל גם השנה את כנס Red Hat Forum, שזוכה מדי שנה להצלחה רבה. הכנס מתקיים השנה תחת הכותרת Exp רד האט העולמית – הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח - מקיימת בישראל גם השנה את כנס Red Hat Forum, שזוכה מדי שנה להצלחה רבה. הכנס מתקיים השנה תחת הכותרת Exp Rating: 0

הגיבו