אחרי 18 שנים בקבוצת בזק: המנכ"ל, רן גוראון, הודיע על פרישה

עם סיום כהונתו ייצא גוראון להשלמת לימודים בקורס המנהלים הבכיר של אוניברסיטת הרווארד ● גוראון: "אחרי 18 שנים בקבוצת בזק, ולאחר שניהלתי את כל החברות בקבוצה, אני חש שזה הזמן עבורי לעשות שינוי"

המנכ"ל הפורש של בזק, רן גוראון.

מנכ"ל בזק, רן גוראון, הודיע לדירקטוריון החברה כי החליט לפרוש, זאת לאחר 18 שנים בתפקידי ניהול בכירים בקבוצת בזק. גוראון יישאר בתפקידו עד לסוף מרץ, וככל שיידרש להעברה מסודרת של ניהול החברה.

גוראון, בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנה בשוק התקשורת, הצטרף לבזק כסמנכ"ל שיווק מיד עם הפרטתה, ובתקופתו החברה נכנסה לתחום האינטרנט המהיר והפכה למובילה בתחומה עם השקת רשת ה-NGN המתקדמת. לאחר קדנציה מוצלחת כמשנה למנכ"ל בזק, מונה גוראון למנכ"ל החברה הבת פלאפון ובהמשך ובמקביל גם החברות הבנות yes ובזק בינלאומי. גוראון הוביל שינויים ארגוניים ועסקיים עמוקים ואסטרטגיים בחברות אלו, שהתבטאו בשיפור מהותי בתוצאות הכספיות והצפת ערך. בתקופת ניהולו של גוראון, החברות השיקו טכנולוגיות מתקדמות, בין היתר דור 5 בסלולר ומעבר לפלטפורמת IP בשידורי yes. בשנתיים האחרונות גוראון מנהל את בזק, ובתקופה זו החברה עברה להוביל את שוק הסיבים האופטיים ומציגה תוצאות שיא בדו"חות הכספיים בזכות גידול משמעותי בפעילות האינטרנט, צמיחה מהירה בהכנסות מהשוק העסקי ופיתוח מנועי צמיחה חדשים. עם סיום כהונתו ייצא גוראון להשלמת לימודים בקורס המנהלים הבכיר של אוניברסיטת הרווארד.

בעקבות הודעתו אמר גוראון, כי "אחרי 18 שנים בקבוצת בזק, ולאחר שניהלתי את כל החברות בקבוצה, אני חש שזה הזמן עבורי לעשות שינוי. אני עוזב את קבוצת בזק עם תחושת סיפוק עצומה, אחרי שנים ארוכות של עשייה רבה, יחד עם צוותי ניהול מעולים. במהלך השנים בזק הפכה לחלק ממני, ואני משאיר אחרי חברה חזקה, בריאה וצומחת עם גידול עקבי בהיקף ההכנסות והרווח ועם מאזן איתן. בזק של היום היא חברה חזקה עם תשתיות מעולות, הערכה גבוהה של הלקוחות, הנהלה מנצחת ותרבות ארגונית מצוינת. יותר מכל אתגעגע אל העובדות והעובדים המדהימים של בזק והחברות הבנות, המהווים עבורי גאווה של ממש. הם הלב והנשמה של החברה. אני מבקש להודות לשותפיי לדרך – לצוות ההנהלה המצוין, לעובדות ועובדי החברה, לדירקטוריון החברה ובפרט לעומד בראשו, תומר ראב"ד, ולבעלת השליטה, קרן סרצ'לייט, על האמון ועל השותפות לדרך".

יו"ר קבוצת בזק, תומר ראב”ד, מסר בעקבות ההודעה כי, "רן ניהל את בזק, וקודם לכן את החברות הבנות, בתקופה מורכבת ומאתגרת מאין כמוה, והוביל לביצועים תפעוליים ופיננסיים מצוינים. רן מותיר אחריו חברה במצב מצוין, כזאת המשקיעה בעתידה עבור לקוחותיה, מתוך תפיסת מובילות ארוכת טווח. אני מודה לרן על ארבע שנים של עבודה משותפת, על תרומתו לקבוצה לאורך השנים, ומאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו המקצועית".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים