תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » מתכננים לרכוש iPhone 12? חכו קצת
האם תתעכב גם השקת הדור הבא? iPhone 12. צילום: אפל

מתכננים לרכוש iPhone 12? חכו קצת

בימים האחרונים מוצף ערוץ [email protected] בטוויטר בהודעות של משתמשים על תקלות בפונקציית הודעות ה-SMS במכשירי iPhone 12 ● דיווחים גם על חוסר תגובתיות במסך הנעילה בדגם iPhone 12 Mini ● אפל עדיין לא מגיבה

מאת 15 בנובמבר 2020, 10:11 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מכשירי ה-iPhone 12 החדשים של אפל (Apple) נמכרים כמו סופגניות חמות, אבל עוד לפני שהם מספיקים "להתקרר" בידי הרוכשים המאושרים מסתבר שהם סובלים מבעיה חמורה בפונקציית הודעות ה-SMS.

משתמשים רבים החלו לדווח על תקלות בפונקציית הודעות ה-SMS בקו המכשירים החדשים. הדיווחים מדברים על טווח רחב של תקלות – החל מאי יכולת לשלוח ולקבל הודעות, עבור בהודעות שחסרות בשיחות קבוצתיות ועד העדר התראות על הודעות SMS שהתקבלו. לפי הדיווחים, התקלות האלה מופיעות גם בכמה דגמים ישנים יותר.

ערוץ [email protected] בטוויטר מוצף בהודעות של משתמשים מתוסכלים, כמו: "מתי תתקנו את הבעיה ב-iPhone 12 Pro, שבגללה אני ומרבית משתמשי iPhone 12 Pro לא מקבלים טקסטים של הודעות SMS?", או: "אני זקוק לתיקון הבאג בהתראות על הודעות טקסט. אני מחמיץ הודעות טקסט חשובות מרגע שהתקנתי את iOS 14".

הדיווחים מציינים, שהבעיה כבר הייתה קיימת בדגמים ישנים יותר מרגע שהופצה iOS 14, אבל רק כשהחלו להימכר המכשירים החדשים בסידרת ה-12 הפכה התופעה לנפוצה בהרבה. אפל עדיין לא התייחסה לכך, ואחד המצייצים אף כתב: "…עוד לא שמעתי מהם כלום. הטכנאים של אפל היו חשדנים מאוד שזוהי בעיה שלהם, אבל זה קורה להרבה משתמשים".

צרות גם בדגם iPhone 12 Mini

בתוך כך, גם רוכשי ה-iPhone 12 Mini (שהחל להימכר ביום ו' האחרון) נתקלים בבעיות, המתבטאות בחוסר תגובתיות של מסך הנעילה. המשתמשים מדווחים כי אינם יכולים, למשל,  להפעיל את המצלמה או את הפנס ממסך הנעילה, ואפילו מתקשים לפתוח את המכשיר בהחלקת האגודל עליו. מעניין שהחלקה של אצבעות אחרות פועלת… אבל למעשה זה לא יעיל במיוחד עבור משתמשים שקונים את המכשיר הקטן דווקא מפני שהם רוצים להשתמש בו ביד אחת.

חלק מהמדווחים מציינים, שהתקלה נעלמת כשהמכשיר מחובר לחשמל, או כאשר אין לו כיסוי מגן.

עדיין לא ברור עד כמה נפוצה התופעה, אבל הדיווחים טוענים שהיא נפוצה דיה כדי להעיד על כך שהבעיה לא נקודתית וחד פעמית. אפל עדיין לא הגיבה גם לכך.

מתכננים לרכוש iPhone 12? חכו קצת Reviewed by on . מכשירי ה-iPhone 12 החדשים של אפל (Apple) נמכרים כמו סופגניות חמות, אבל עוד לפני שהם מספיקים "להתקרר" בידי הרוכשים המאושרים מסתבר שהם סובלים מבעיה חמורה בפונקציי מכשירי ה-iPhone 12 החדשים של אפל (Apple) נמכרים כמו סופגניות חמות, אבל עוד לפני שהם מספיקים "להתקרר" בידי הרוכשים המאושרים מסתבר שהם סובלים מבעיה חמורה בפונקציי Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    עידן

    גם מחיר יקר וגם תקלות במכשיר ואין תמורה למחיר

הגיבו