תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » המכירות המוקדמות של ה-iPhone 12 ביום הראשון – פי 2.5 לעומת קודמו
תיקון חינם של בעיות קול. iPhone 12. צילום: אפל

המכירות המוקדמות של ה-iPhone 12 ביום הראשון – פי 2.5 לעומת קודמו

אפל מכרה שני מיליון מכשירי iPhone 12 ב-24 השעות לאחר שהחלו המכירות המוקדמות, לעומת 800 אלף מכשירי iPhone 11 - כך על פי אנליסט ש-"קלע בול" בעבר ● עם זאת, בסוף השבוע הראשון, המכירות של המכשיר החדש היו נמוכות בהרבה

מאת 19 באוקטובר 2020, 17:06 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מכירות טובות ל-iPhone 12, שהושק בשבוע שעבר, ביום המכירות המודקמות הראשון שלו: אחד האנליסטים הבולטים בשוק פרסם היום (ב') נתונים שלפיהם מספר המכשירים החדשים שאפל מכרה ביום זה גדול פי 2.5 לעומת קודמו. לדברי האנליסט מינג-צ'י קו מ-TF International Securities, החברה מכרה בין 1.7 מיליון לשני מיליון מכשירי iPhone 12 ביום הראשון של המכירות המוקדמות לעומת בין חצי מיליון ל-800 אלף מכשירי iPhone 11 בתקופה המקבילה.

הנתון בולט על רקע משבר הקורונה, אלא שקו טוען שהעלייה הגדולה נובעת מביקושים חזקים למכשיר החדש בסין – שיצאה מהסגר הרבה לפני מקומות אחרים בעולם. באופן כללי, קו מעריך כי השוק הסיני מהווה כ-40% מהביקושים בימים הראשונים של המכירות המוקדמות של מכשירי אפל. שני משתנים שיחקו כאן לטובת הענקית האמריקנית: המלחמה של ממשל טראמפ ב-וואווי, שהביאה לכך שהמכשירים שלה לא פועלים עוד על אנדרואיד ואין בהם את הכלים של גוגל, ותשתיות ה-5G הרחבות שיש בסין.

לעומת ההצלחה המסחררת עם יריית הפתיחה של מכירות ה-iPhone 12, קו טוען כי בסיכום סוף השבוע הראשון שלהן הן יחווירו לעומת אלה של הדור הקודם. לדבריו, הנתון עומד על תשעה מיליון מכשירים – רק שלושת רבעי מ-12 מיליון מכשירי ה-iPhone 11 שנמכרו בוויקאנד הראשון של המכירות המוקדמות שלו.

בינתיים נמכרים רק שני מכשירים בסדרה

יצוין כי רק שניים מארבעת האייפונים החדשים כבר מוצעים למכירה מוקדמת – ה-iPhone 12 וגרסת ה-Pro. המכירות המוקדמות של שתי הגרסאות הנוספות – ה-mini וה-Pro Max – צפויות להיפתח ב-6 בנובמבר, אם כי יש כמה ספקיות אמריקניות שצפויות לפתוח אותן מוקדם יותר.

עוד ציין קו כי בעוד שהציפיות שלפיהן העובדה שה-iPhone 12 הוא מכשיר הדור החמישי הראשון של אפל תביא להסתערות של הציבור על הגרסאות השונות שלו – זה לא קורה. כמו כן, בניגוד להערכות, הסימנים המוקדמים מראים שהמשתמשים מעדיפים את המכשיר היקר יותר – ה-Pro – ולא את ה-iPhone 12, שמחירו זול יותר. קו אף צופה ביקושים יחסים נמוכים לגרסת ה-mini, כי היא לא תומכת ב-Dual SIM.

רבים מאמינים לתחזיות של קו, מאחר שהוא קלע לא פעם בעבר ועקב העובדה שאפל הפסיקה את פרסום המכירות המוקדמות של מכשיריה לפני מספר שנים.

המכירות המוקדמות של ה-iPhone 12 ביום הראשון – פי 2.5 לעומת קודמו Reviewed by on . מכירות טובות ל-iPhone 12, שהושק בשבוע שעבר, ביום המכירות המודקמות הראשון שלו: אחד האנליסטים הבולטים בשוק פרסם היום (ב') נתונים שלפיהם מספר המכשירים החדשים שאפל מכירות טובות ל-iPhone 12, שהושק בשבוע שעבר, ביום המכירות המודקמות הראשון שלו: אחד האנליסטים הבולטים בשוק פרסם היום (ב') נתונים שלפיהם מספר המכשירים החדשים שאפל Rating: 0

הגיבו