תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » גולן טלקום: יציבות בהכנסות ובמספר המנויים, זינוק ברווח
גולן טלקום

גולן טלקום: יציבות בהכנסות ובמספר המנויים, זינוק ברווח

ההכנסות עלו ב-0.1% בלבד, מספר המנויים גדל ב-0.3% והרווח התפעולי זינק בקרוב ל-40% ● מגמות דומות גם במחצית הראשונה של השנה

מאת 27 באוגוסט 2019, 12:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גולן טלקום שמרה על יציבות בהכנסות ובמספר המנויים, והציגה זינוק ברווח הנקי הן ברבעון השני והן במחצית הראשונה של השנה – כך עולה מהתוצאות שפורסמו היום (ג'). נתוני חברת הסלולר נכללים בדו"חות הכספיים של החברה האם שלה, אלקטרה מוצרי צריכה.

לפי הדו"חות, גולן נמצאת בתקופה סטטית מבחינת מספר המנויים ושומרת בו על יציבות, אן, אם תרצו, קיפאון: הנתון עמד בתום הרבעון השני של השנה על 906 אלף – עלייה של 0.33% לעומת הרבעון השני אשתקד.

יציבות נרשמה גם בהכנסות הרבעוניות, שגדלו ב-0.09% בלבד ל-131.31 מיליון שקלים. שלושה מיליון שקלים מהם נובעים מכך שעל פי הודעת גולן, היא לא תצטרך לשלם 20 מיליון שקלים עבור אגרות לדור השלישי, משום שהתדרים הוקצו במקביל למפעילות פלסטיניות. זאת, מתוך סכום כולל של 118 מיליון שקלים. הרווח התפעולי קפץ ב-38.8% ל 28.82 מיליון.

גולן הציגה מגמות דומות במחצית הראשונה: ההכנסות עלו ב-0.5% ל-261.29 מיליון שקלים והרווח זינק ב-33.67% ל-51.89 מיליון.

גולן טלקום: יציבות בהכנסות ובמספר המנויים, זינוק ברווח Reviewed by on . גולן טלקום שמרה על יציבות בהכנסות ובמספר המנויים, והציגה זינוק ברווח הנקי הן ברבעון השני והן במחצית הראשונה של השנה - כך עולה מהתוצאות שפורסמו היום (ג'). נתוני גולן טלקום שמרה על יציבות בהכנסות ובמספר המנויים, והציגה זינוק ברווח הנקי הן ברבעון השני והן במחצית הראשונה של השנה - כך עולה מהתוצאות שפורסמו היום (ג'). נתוני Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    פאיק.נייד 0509400392

    אני לא ממליץ, אל הפנים שירות

הגיבו