תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » בזק בינלאומי: התפוצץ המשא ומתן בין ההנהלה לעובדים
רן גוראון, מנכ"ל פלאפון, yes - ועכשיו גם בזק בינלאומי. צילום: יונתן בלום

בזק בינלאומי: התפוצץ המשא ומתן בין ההנהלה לעובדים

בעקבות זאת הודיע ועד העובדים כי הוא מפסיק את שיתוף הפעולה עם הליכי הסינרגיה שמתנהלים בין בזק בינלאומי ל-yes ולפלאפון

מאת 25 ביוני 2019, 16:31 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ועד העובדים של בזק בינלאומי הודיע היום (ג') כי הוא אוסר על העובדים לסייע לתהליכי הסינרגיה שמתנהלים בימים אלה בין החברה לשתי חברות אחרות בקבוצת בזקyes ופלאפון. בוועד תלו את ההחלטה בפיצוץ במשא ומתן בינו לבין ההנהלה.

הוועד קורא לרן גוראון, מנכ"ל בזק בינלאומי, פלאפון ו-yes: "אל תיתן יד לפגיעה בבזק בינלאומי ובעובדים המסורים, אל תהרוס את החברה הרווחית והיעילה ביותר מכל חברות הבנות בבזק".

לדברי לימור ליברמן לביא, יו"רית הוועד, במשא ומתן, שהתנהל במהלך השבועות האחרונים, הגיעו הצדדים ל-"הסכמות ברורות בנושאים שהיו במחלוקת". "לצערנו", היא טוענת, "הנהלת החברה הוסיפה, במפתיע ובאופן חד צדדי, דרישות חדשות, הנוגדות במפורש את ההסכמות אליהן הגענו, ואשר יש להן השלכות הרות אסון מבחינת העובדים. בעקבות דרישותיה החדשות והדרקוניות של החברה, המשא ומתן התפוצץ והנהלת החברה ביטלה מיוזמתה את כל פגישות המשא ומתן שתוכננו להתקיים".

במכתב שנשלח לעובדים כתבה ליברמן לביא: "חשוב שתדעו – הנהלת החברה מנסה פעם אחר פעם להפעיל עלינו לחץ, ולגרום לנו להיכנע להסכם שאינו טוב לנו ופוגע בעובדים ובעצמאות החברה. אנחנו מבטיחים לכם שלא נירתע ונמשיך להגן על זכויות העובדים, שהם המשאב היקר ביותר של בזק בינלאומי".

מה זה אומר בפועל?

המשמעות של המהלך היא שהעובדים נקראים שלא לספק ציוד ולעצור העברת לידים לאנשי yes ופלאפון; לא להכניס אותם למשרדי בזק בינלאומי; לא לקיים פגישות עבודה אתם, כולל לא בנושא חבילת הטריפל; לא לקיים בדיקות עם מערכות טכנולוגיות הקשורות ל-yes; לא לאקטב יוזרים ולטפל בלידים המועברים מ-yes או מפלאפון; ובהתקנת שירות הטלוויזיה Sting TV – להתקין את מוצרי בזק בינלאומי בלבד.

לסיכום אמרו בוועד כי "אנחנו מקווים שההנהלה תתעשת, תנהג באחריות ותבחר בדרך של הידברות במקום במהלכים חד צדדיים שפוגעים בחברה ובכולנו".

בבזק בינלאומי ביקשו להדגיש כי החברה פועלת כסדרה והמהלכים של העובדים לא פוגעים בשירותים שלה. עוד נמסר ממנה כי ״במהלך החודשים האחרונים אנחנו נמצאים בתהליך שקוף והוגן מול נציגי העובדים, במטרה להגיע בהקדם להסכמות הטובות ביותר להם ולחברה״.

בזק בינלאומי: התפוצץ המשא ומתן בין ההנהלה לעובדים Reviewed by on . ועד העובדים של בזק בינלאומי הודיע היום (ג') כי הוא אוסר על העובדים לסייע לתהליכי הסינרגיה שמתנהלים בימים אלה בין החברה לשתי חברות אחרות בקבוצת בזק - yes ופלאפון ועד העובדים של בזק בינלאומי הודיע היום (ג') כי הוא אוסר על העובדים לסייע לתהליכי הסינרגיה שמתנהלים בימים אלה בין החברה לשתי חברות אחרות בקבוצת בזק - yes ופלאפון Rating: 0

הגיבו