תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » קונים ב-App Store? מעתה תצטרכו לאשר שוב את הרכישה
מצטייני 2020 ב-App Store. צילום: BigStock

קונים ב-App Store? מעתה תצטרכו לאשר שוב את הרכישה

האישור יתבצע בפופ אפ, באמצעות טביעת אצבע או סריקת פנים ● המטרה: למנוע רכישות בטעות והונאות

מאת 14 באפריל 2019, 17:50 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אלה מכם שמבצעים רכישות ב-App Store או באפליקציות במכשירי אפל, שימו לב: החל מעתה אתם נדרשים לתת אישור נוסף לתשלום על רכישות או על אפשרויות רישום לשירותים. הדבר נעשה בחלון קופץ (פופ אפ), שמופיע לאחר מסך אישור הרכישה, שמבוצעת באמצעות טביעת אצבע או סריקת פנים. באפל אומרים כי הדבר ישמש כשכבת הגנה נוספת נגד גורמים זדוניים ולמניעת טעויות.

תפריט אישור הרישום מסביר למשתמשים שהרישום ימשיך אלא אם הם יפסיקו אותו בהגדרות. האישור הנוסף עשוי להיחשב ל-"נדנוד" עבור משתמשים רבים, אבל רבות מהאפליקציות מפתות את המשתמשים בהצעה לשימוש ניסיוני חינמי, ובמקרים רבים הם לא מודעים לכך שהם מחויבים על השירות לאחר תקופת הניסיון. לכן, התכונה החדשה חשובה במיוחד כדי להימנע מהונאות, מרכישות בטעות או מרכישות לא מודעות, שהמשתמשים בעצם לא רוצים לבצע אותן.

עדכון זה הוא עוד צעד במאמציה של אפל להבטיח את שקיפותן של אפשרויות התשלום ברכישה בתוך אפליקציות. כבר בינואר החלה החברה לדרוש תצוגה של העלות הכללית ברישום לאפליקציות לפני האישור הסופי, כדי למנוע הטעיות ברכישה.

התכונה החדשה תהיה שימושית מאוד גם לצורך הפחתת הונאות במכשירים עם זיהוי טביעת אצבע, כאשר נגיעה מקרית בכפתור הבית עשויה לגרום לסריקת טביעת האצבע ולאשר רכישה. ידוע על כמה אפליקציות כושר שמשטות במשתמשים ומובילות אותם לרכישה בתוך האפליקציה, תוך שהן גורמות להם להניח את האצבע על הסורק לצורך "מעקב אחר נתוני כושר".

קונים ב-App Store? מעתה תצטרכו לאשר שוב את הרכישה Reviewed by on . אלה מכם שמבצעים רכישות ב-App Store או באפליקציות במכשירי אפל, שימו לב: החל מעתה אתם נדרשים לתת אישור נוסף לתשלום על רכישות או על אפשרויות רישום לשירותים. הדבר נ אלה מכם שמבצעים רכישות ב-App Store או באפליקציות במכשירי אפל, שימו לב: החל מעתה אתם נדרשים לתת אישור נוסף לתשלום על רכישות או על אפשרויות רישום לשירותים. הדבר נ Rating: 0

הגיבו