תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » ה-3D Touch מגיע לגוגל: תכונה דומה תיכלל באנדרואיד Q
בגרסה הבאה - Q ל-3D Touch גם באנדרואיד. צילום אילוסטרציה: בני מרטי, BigStock

ה-3D Touch מגיע לגוגל: תכונה דומה תיכלל באנדרואיד Q

הגרסה הבאה של מערכת ההפעלה הגוגלית תכלול תכונה שנקראת "לחיצת עומק", שתציע, ככל הנראה, את מה שמשתמשי ה-iPhone מכירים מה-3D Touch

מאת 10 באפריל 2019, 18:23 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תכונת ה-3D Touch, המזוהה עם ה-iPhone של אפל, תיכלל בגרסה הבאה של מערכת ההפעלה הגוגלית אנדרואיד, היא גרסת ה-Q – כך לפי דיווחים. תכונה זו מאפשרת לבצע פעולות באמצעות לחיצה חזקה יותר על מסך המגע.

בתיעוד של אנדרואיד Q מוזכרת תכונה חדשה בשם "לחיצת עומק", שהיא זו שכנראה תאפשר תפקוד דומה ל-3D Touch במערכת ההפעלה, וכיצד היא תפעל באפליקציות: "…מייצגת לחיצה חזקה מכוונת של המשתמש על המסך. יש להשתמש בתכונה זו כדי לחזק ולזרז את התפקוד של ההלחיצה הממושכת".

במכשירי ה-iPhone, תכונת ה-3D Touch שימושית כקיצור דרך לפעולות מסוימות או במקטע מסוים של אפליקציה. "לחיצת עומק" תהיה כנראה תכונה חוסכת זמן דומה, שמאפשרת גישה מהירה יותר לתכונות שבדרך כלל מוסתרות מתחת הלחיצה הממושכת.

כשגוגל תחל בהפצה של האנדרואיד Q נוכל לראות אילו יצרניות חומרה יחליטו לנצל את התכונה.

ה-3D Touch מגיע לגוגל: תכונה דומה תיכלל באנדרואיד Q Reviewed by on . תכונת ה-3D Touch, המזוהה עם ה-iPhone של אפל, תיכלל בגרסה הבאה של מערכת ההפעלה הגוגלית אנדרואיד, היא גרסת ה-Q - כך לפי דיווחים. תכונה זו מאפשרת לבצע פעולות באמצע תכונת ה-3D Touch, המזוהה עם ה-iPhone של אפל, תיכלל בגרסה הבאה של מערכת ההפעלה הגוגלית אנדרואיד, היא גרסת ה-Q - כך לפי דיווחים. תכונה זו מאפשרת לבצע פעולות באמצע Rating: 0

הגיבו