תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » דיווחים: בזק מעוניינת לפטר מאות עובדים מהחברות הבנות
קבוצת בזק

דיווחים: בזק מעוניינת לפטר מאות עובדים מהחברות הבנות

ההערכות הן כי יפוטרו בין 700 ל-800 מעובדי בזק בינלאומי, פלאפון ו-yes, במהלך שיתפרס על פני שלוש שנים ● ההסתדרות: "דוחים בשאט נפש, ולא נהסס לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותנו"

מאת 30 בינואר 2019, 18:13 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בזק עומדת בפני הליך פיטורים של מאות עובדים מהחברות הבנות שלה – פלאפון, בזק בינלאומי ו-yes. ככל הנראה, מדובר בבין 700 ל-800 עובדים. הפיטורים הם חלק מהשינויים העוברים על קבוצת התקשורת ועל פי דיווחים, הם יתפרסו על פני שלוש שנים.

מספר העובדים בשלוש החברות הבנות עומד על 5,500 ולפי שעה לא ברור מה תהיה חלוקת המפוטרים ביניהן.

בזק מעוניינת כבר כשנה למזג את הפעילות של שלוש החברות הבנות שלה, ואף מינתה מנהל לפעילותן המשותפת – רן גוראון, מנכ"ל פלאפון. היא אף הגישה בקשה למיזוג למשרד התקשורת, אולם משכה אותה באחרונה, לאחר שהמשרד החלט על שימוע ציבורי בעניין. בתחילת החודש הזהירה בזק מפני "ירידה מהותית" בפעילותן של שלוש החברות הבנות – ולא נימקה אותה.

בהסתדרות התקוממו על כוונה זו של בזק. יו"ר איגוד עובדי הסלולר, האינטרנט וההיי-טק, יקי חלוצי, אמר כי הוא "דוחה בשאט נפש את הפרסומים וקורא לדירקטוריון בזק לכבד את ההסכמים הקיבוציים שעליהם הוא חתום. בחברות יש הסכמים המסדירים פרישתם של עובדים בהסכמת נציגויות העובדים בלבד. על דירקטוריון בזק להתעשת ולהפסיק עם החגיגות המיותרות והניסיונות לפגוע בעובדי פלאפון ובזק בינלאומי. מעבר לחתום בהסכמים עד סוף 2019, ההסתדרות לא תיתן לפגוע במעמדו של אף עובד בחברה ולא תהסס לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותה".

דיווחים: בזק מעוניינת לפטר מאות עובדים מהחברות הבנות Reviewed by on . בזק עומדת בפני הליך פיטורים של מאות עובדים מהחברות הבנות שלה - פלאפון, בזק בינלאומי ו-yes. ככל הנראה, מדובר בבין 700 ל-800 עובדים. הפיטורים הם חלק מהשינויים העו בזק עומדת בפני הליך פיטורים של מאות עובדים מהחברות הבנות שלה - פלאפון, בזק בינלאומי ו-yes. ככל הנראה, מדובר בבין 700 ל-800 עובדים. הפיטורים הם חלק מהשינויים העו Rating: 0

הגיבו