תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » דיווח: משטח הטעינה האלחוטית של אפל – כבר בשלב הייצור
נטען שמשטח הטעינה האלחוטית של אפל - בדרך. צילום אילוסטרציה: BigStock

דיווח: משטח הטעינה האלחוטית של אפל – כבר בשלב הייצור

ייתכן שהמשטח, שחובבי אפל מחכים לו כבר זמן רב, יגיע לשווקים בקרוב ● אפל הכריזה על המשטח בספטמבר 2017 והבטיחה שהוא יצא ב-2018 – מה שלא קרה

מאת 13 בינואר 2019, 18:42 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מזה זמן מצפים חובבי אפל למשטח הטעינה האלחוטית שלה, ונראה כי כעת המוצר כבר נמצא בייצור – אם לסמוך על אתר MacRumors.

האתר ציטט ציוץ של ChargerLAB, אחד המומחים בתחום, שלדבריו נסמך על "מקור אמין". על פי הציוץ, אפל החלה כבר את ייצורו של המשטח, וייתכן שבזמן הקרוב הוא יגיע לשווקים.

בספטמבר 2017 הוסיפה אפל את תכונת הטעינה האלחוטית למכשירי ה-iPhone 8 וה-X, והודיעה כי תשיק "מתישהו ב-2018" משטח טעינה שיוכל לשמש לטעינת ה-iPhone, השעון החכם שלה וגם ה-AirPods – מה שלא קרה. ביוני האחרון התפרסמו דיווחים על כך שייצור משטח הטעינה מתעכב בשל בעיות טכניות, בעיקר חימום יתר, שנובע מהמורכבות של טעינת שלושה מכשירים בבת אחת.

לפי הדיווח הנוכחי, משטח הטעינה, שייקרא AirPower, ייוצר על ידי Luxshare Precision, שמייצרת עבור אפל גם את ה-AirPods ואת כבלי ה-USB-C שלה.

דיווח: משטח הטעינה האלחוטית של אפל – כבר בשלב הייצור Reviewed by on . מזה זמן מצפים חובבי אפל למשטח הטעינה האלחוטית שלה, ונראה כי כעת המוצר כבר נמצא בייצור - אם לסמוך על אתר MacRumors. האתר ציטט ציוץ של ChargerLAB, אחד המומחים בתח מזה זמן מצפים חובבי אפל למשטח הטעינה האלחוטית שלה, ונראה כי כעת המוצר כבר נמצא בייצור - אם לסמוך על אתר MacRumors. האתר ציטט ציוץ של ChargerLAB, אחד המומחים בתח Rating: 0

הגיבו