תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » דיווח: אפל שוקלת להעביר את ייצור ה-iPhone מסין
חנות של אפל בשנחאי. צילום: BigStock

דיווח: אפל שוקלת להעביר את ייצור ה-iPhone מסין

החברה שוקלת לבצע את המהלך אם ארצות הברית תממש את איומה ותעלה את המכסים על מוצרים המיובאים מסין ל-25% ● במידה שזה יקרה, נראה שהספקיות ילכו בעקבותיה

מאת 13 בדצמבר 2018, 15:55 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפל שוקלת להעביר את ייצור מכשירי ה-iPhone מסין, במקרה שארצות הברית תעלה את המכסים על המוצרים המיובאים ממנה ל-25% – כך מדווח אתר בלומברג. מקורות המעורים בנושא מסרו כי ספקי החברה ישקלו גם הם את העברת הייצור ממדינת הענק אם יעלו המכסים, כפי שמתכנן הממשל האמריקני.

העלאת המכסים אמורה הייתה כבר להתבצע, אלא שלאחר שנשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, נפגש עם הנשיא הסיני, שי ג'ינפינג, בוועידת ה-G-20, שהתקיימה לפני כשבועיים בבואנוס איירס, נדחתה הגזירה ב-90 יום, שבהם ינסו שתי המדינות להגיע לפתרון.

לעת עתה, אפל ממתינה עם "היד על הדופק", ולדברי אותם מקורות, אם יעלה תעריף המכסים ל-10%, היא לא תשנה את תהליכי הייצור, וכך גם הספקיות שלה.

לפי דיווחים בעבר, התכנון היה לא להטיל את מסי הייבוא על סמארטפונים ולפטופים שמיוצרים בסין, אבל בחודש שעבר רמז טראמפ שגם יצרניות של מוצרים אלה עשויות להיפגע מהמס החדש. עם זאת, הוא דיבר על כך שמס של 10% לא יפגע בחברה או בלקוחותיה ואמר כי "אנשים יוכלו לעמוד בכך בקלות".

דיווח: אפל שוקלת להעביר את ייצור ה-iPhone מסין Reviewed by on . אפל שוקלת להעביר את ייצור מכשירי ה-iPhone מסין, במקרה שארצות הברית תעלה את המכסים על המוצרים המיובאים ממנה ל-25% - כך מדווח אתר בלומברג. מקורות המעורים בנושא מס אפל שוקלת להעביר את ייצור מכשירי ה-iPhone מסין, במקרה שארצות הברית תעלה את המכסים על המוצרים המיובאים ממנה ל-25% - כך מדווח אתר בלומברג. מקורות המעורים בנושא מס Rating: 0

הגיבו