תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » ה-"קולות" של גוגל
Google Play. צילום אילוסטרציה: BigStock

ה-"קולות" של גוגל

גוגל השיקה את אפליקציית ה-Sounds שלה למכשירי אנדרואיד נוספים - אבל לא לכולם

מאת 5 בדצמבר 2018, 17:41 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חידוש מעניין שגוגל הוסיפה בימים האחרונים לחנות האפליקציות שלה, Google Play, הוא גרסה חדשה של היישום Sounds, שמאפשר התאמה אישית של צלילי התראות, רינגטונים ותזכורות בסמארטפון.

אפליקציית Sounds הייתה זמינה עד כה למכשירי ה-Pixel של גוגל עצמה בלבד, ומעתה ניתן להוריד אותה לסמארטפונים נוספים.

אבל יש אבל: נכון לעכשיו, האפליקציה לא פועלת על כל מכשירי האנדרואיד, אלא רק על המכשירים החדשים בשוק – להוציא Pixel, שם היא ממשיכה לפעול על כל המכשירים. במכשירי אנדרואיד אחרים, האפליקציה לא מציעה כרגע כל תוכן שהוא, ומהווה רק מסגרת לתכנים שגוגל תוסיף מאוחר יותר, בעדכון מתאים. זאת, לאחר שיותקן במכשיר עדכון האבטחה החודשי של דצמבר.

יתרון נוסף שנותנת גוגל לבעלי הסמארטפון מתוצרתה הוא צלילים ייחודיים ב-Sounds למכשירי ה-Pixel בלבד, עם ויזואליזציות שמלוות אותם, לפי בחירה.

ה-"קולות" של גוגל Reviewed by on . חידוש מעניין שגוגל הוסיפה בימים האחרונים לחנות האפליקציות שלה, Google Play, הוא גרסה חדשה של היישום Sounds, שמאפשר התאמה אישית של צלילי התראות, רינגטונים ותזכור חידוש מעניין שגוגל הוסיפה בימים האחרונים לחנות האפליקציות שלה, Google Play, הוא גרסה חדשה של היישום Sounds, שמאפשר התאמה אישית של צלילי התראות, רינגטונים ותזכור Rating: 0

הגיבו