תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אקזיט הצלה: בוקסי הישראלית נרכשה על ידי סמסונג תמורת עשרות מיליוני דולרים

אקזיט הצלה: בוקסי הישראלית נרכשה על ידי סמסונג תמורת עשרות מיליוני דולרים

שווי העסקה נמוך יחסית ואינו מכסה את ההשקעה בנרכשת - כ-30 מיליוני דולרים ● מוצר הדגל של בוקסי, שהוקמה ב-2007, הוא ממשק למזרימי מדיה ביתיים, המאפשר הקלטת תוכן ואחסונו בענן, כמו גם גישה לתוכנית וידיאו באינטרנט ושימוש ביישומים שונים

מאת 4 ביולי 2013, 11:50 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אקזיט בניחוח חמוץ-מתוק: בוקסי (Boxee) הישראלית נרכשה על ידי הענקית סמסונג (Samsung) תמורת עשרות מיליוני דולרים, אולם שווי העסקה נמוך יחסית ואינו מכסה את הכסף שהושקע בחברה – כ-30 מיליון דולרים בשלושה סבבי גיוס. על פי פרסומים שונים, החברה ניסתה לגייס סכום נוסף ממשקיעים ללא הצלחה.

מוצר הדגל של בוקסי, שהוקמה ב-2007, הוא ממשק למזרימי מדיה ביתיים, המאפשר הקלטת תוכן ואחסונו בענן, כמו גם גישה לתוכנית וידיאו באינטרנט ושימוש ביישומים שונים. החברה השיקה שני מוצרים – בוקסי בוקס ו-Cloud DVR, שלא זכו להצלחה בשווקים.

מאחורי הנרכשת הישראלית עומדים תום סלע, יובל טל, רועי וולקן, עידן כהן ואבנר רונן, המשמש כמנכ"ל החברה.

לדברי סמסונג, "הרכישה תאפשר לנו להמשיך לשפר את חוויית המשתמש במוצרים שלנו, המחוברים לרשת". כוונתה של סמסונג, ככל הנראה, היא להשתמש במוצר של בוקסי במסכי הטלוויזיה שלה המחוברים לאינטרנט, כך שיוכלו להקליט תכנים הן מלוח השידורים והן מהאינטרנט, ויאפשר לצפות בהם מרחוק.

אקזיט הצלה: בוקסי הישראלית נרכשה על ידי סמסונג תמורת עשרות מיליוני דולרים Reviewed by on . אקזיט בניחוח חמוץ-מתוק: בוקסי (Boxee) הישראלית נרכשה על ידי הענקית סמסונג (Samsung) תמורת עשרות מיליוני דולרים, אולם שווי העסקה נמוך יחסית ואינו מכסה את הכסף שה אקזיט בניחוח חמוץ-מתוק: בוקסי (Boxee) הישראלית נרכשה על ידי הענקית סמסונג (Samsung) תמורת עשרות מיליוני דולרים, אולם שווי העסקה נמוך יחסית ואינו מכסה את הכסף שה Rating:

הגיבו