גאדג'Time: מחברת דיגיטלית של דל – האם תהפוך למוצר סופי?

אחד ממוצרי הקונספט שדל תציג בתערוכת CES הקרובה הוא Stanza - מסך קל ונייד עם עט אלקטרוני לכתיבת הערות ורישומים שניתן לשדרם מאוחר יותר למחשב, מעין מחברת דיגיטלית

"יתפוס"? Stanza של דל.

תערוכת CES 2022 תצא לדרכה בתחילת ינואר, והשנה גולת הכותרת היא החזרה לממד הפיזי של התצוגה ואל הרחובות של לאס וגאס. למעשה, בהיבטים מסוימים זו הולכת להיות אחת מתערוכות ה-CES הגדולות ביותר אי פעם, עם התפשטות אל אגפים חדשים במרכז הכנסים הראשי בעיר.

זו תערוכה שיש לה עוד היבט חזק מאוד, מעבר להכרזות על המוצרים החדשים שהיצרניות השונות ישיקו לאורך 2022, וזה הרבה מאוד מוצרי קונספט שנשלחים אל הדוכנים ואל העיתונאים בתערוכה כדי לראות את התגובה ולשמוע חוות דעת.

ככל שהתערוכה מתקרבת, היצרניות מתחילות לחשוף דברים שיציגו בה, ואחת הראשונות היא דל, שבין המוצרים שהיא תציג יישאו כמה וכמה מהם את דגל הקונספט, ואחד מהם נקרא Stanza – מכשיר דק וקל בגודל 11 אינץ' שאמור לפי דל להפוך כתיבת הערות ותזכורות לחוויה קלה וחכמה יותר.

זה מסך מגע עם עט אלקטרוני מלווה, שכל מה שהוא עושה זה לאפשר לכתוב הערות ורישומים, להמיר אותם אחר כך למשהו אלקטרוני עם גופן מסוגנן ותוכנת עריכה לתמונות, כדי שאפשר יהיה לשדר אל המחשב ולהמשיך לעבוד מאותו מקום.

אם תרצו, מדובר במחברת דיגיטלית שאמורה להיות נוחה לשימוש, קלה לנשיאה ממקום למקום במקום להיסחב  עם מחשב מלא, ובאופן שנוח לכתיבת הערות. האם זה יהפוך למוצר סופי? אני חושב שגם בדל רוצים לדעת.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים