תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » מה חדש במחשבים החדשים של לנובו?
דגמי ה-ThinkPad. צילום: יח"צ

מה חדש במחשבים החדשים של לנובו?

בימים הקרובים תכריז לנובו על שורה ארוכה למדי של עדכונים עבור המחשבים העסקיים שלה בסידרת ה-ThinkPad, שהחברה הייתה אמורה להציגם בתערוכת MWC שהתבטלה

מאת 26 בפברואר 2020, 15:02 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לנובו אמורה בימים הקרובים להכריז על שורה ארוכה למדי של עדכונים עבור המחשבים העסקיים שלה בסידרת ה-ThinkPad. מדובר בעדכונים עבור משפחות ה-T, ה-X וה-L של הסידרה, שהחברה הייתה אמורה להציגם בתערוכת MWC שהתבטלה.

העדכון המשמעותי ביותר במחשבים הללו יהיה מעבר מסיבי לדור החדש של המעבדים שמציעה אינטל, עם מעבדי ה-Core מהדור העשירי. לנובו תעדכן גם את המחשבים עם מעבדי ה-14 ננו-מטר של הדור הזה, ה-Comet Lake, בגירסת ה-vPro, שמיועדת לעבודה בסביבה ארגונית. זה גם אומר שהמחשבים החדשים יתמכו בתקן Wi-Fi 6, או Wi-Fi 802.11ax המעודכן, שמאפשר העברת נתונים אלחוטית מהירה יותר מאשר בעבר. בנוסף, היא תציג חלק מהמחשבים עם שילוב של טכנולוגיה שהיא מכנה PrivacyAlert, שתאפשר למשתמש לדעת אם מישהו עומד מאחוריו ומסתכל על מסך המחשב שלו מעל לכתפו. כדי לממש זאת תותקן בדגמים אלו מצלצת IR, שתשמש גם את Windows Hello לפתיחת המערכת, עם זיהוי פנים תלת ממדי.

אבל הדבר המעניין ביותר הוא שלנובו תציע את רוב הדגמים גם עם האפשרות לבחור במעבדי המובייל המעודכנים של AMD, קרי סדרת Ryzen 4000, כשהיא מדגישה שמדובר במעבדי Pro, כלומר מעבדים שמביאים אל השולחן תכונות שזהות לאלו של מעבדי ה-vPro של היריבה הגדולה.

בסדרת ה-ThinkPad T אמורה החברה להשיק את T15 יחד עם T14 ו-T14s עם מסכי 14 ו-15 אינץ', בהתאמה, עם אפשרות למסכים שתומכים ב-Dolby Vision להצגת תמונות באיכות גבוהה ומדויקת יותר ועם מערכת רמקולים המבוססת על Dolby Audio. מחשבים אלו יביאו עמם גם תכונות שבחברה מגדירים מתקדמות, כמו זמני שחזור מהירים, המאפשרים למשתמשים לחזור בזריזות לתפעול מלא, ויכולת התעוררות ממצב שינה בפקודה קולית.

בסדרת ה-X יוצעו שני מחשבים חדשים, X13 ו-X13 Yoga, כשהשני כמובן מגיע עם מסך מגע הפיך. שני המחשבים יגיעו עם מסך 13.3 אינץ' ועם מסכים בבהירות גבוהה יחסית של 500 ניט. יחד עם מחשבים אלו תציע החברה ארבעה מחשבי ThinkPad L עם מסכים בגודל של 13, 14 ו-15 אינץ' כולל מחשב עם מסך 13 בתצורת Yoga. מדובר במשפחת המחשבים היחסית זולה בין כל מחשבי ה-ThinkPad, אך גם היא תגיע עם המעבדים החדשים של אינטל ו-AMD.

לפי לנובו, המחשבים יגיעו ברבעון השני של 2020 גם לישראל, אז יפורסמו מחיריהם בארץ.

מה חדש במחשבים החדשים של לנובו? Reviewed by on . לנובו אמורה בימים הקרובים להכריז על שורה ארוכה למדי של עדכונים עבור המחשבים העסקיים שלה בסידרת ה-ThinkPad. מדובר בעדכונים עבור משפחות ה-T, ה-X וה-L של הסידרה, ש לנובו אמורה בימים הקרובים להכריז על שורה ארוכה למדי של עדכונים עבור המחשבים העסקיים שלה בסידרת ה-ThinkPad. מדובר בעדכונים עבור משפחות ה-T, ה-X וה-L של הסידרה, ש Rating: 0

הגיבו