תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » אפל שחררה שתי סקירות – של ה-Mac Pro החדש והמסך שלו
ה-Mac Pro של אפל. צילום מסך

אפל שחררה שתי סקירות – של ה-Mac Pro החדש והמסך שלו

הסקירות, שמוצעות כמסמכי PDF, מסבירות על הארכיטקטורה של מעבדי ה-Xeon שבליבת המחשב, חריצי ה-PCIe שמשמשים להרחבות שונות, שבבי התצוגה הגרפיים ועוד

מאת 25 בפברואר 2020, 18:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מחשב ה-Mac Pro החדש של אפל, יחד עם מסך ה-Pro Display XDR שמלווה אותו, הוא מהמחשבים השולחניים היקרים ביותר שקיימים בשוק. באותה המידה, הם מציעים ביצועים יוצאי דופן, בעיקר לתחום יצירת התוכן ברמות הגבוהות.

זו כנראה הסיבה שגרמה לאפל לשחרר שתי סקירות טכנולוגיות מלאות כמסמכי PDF – האחת של המחשב עצמו והשנייה של המסך. לפי החברה, מדובר בשני מסמכים שיעזרו למשתמשים להוציא את המיטב והמירב מההשקעה שלהם – וכאמור, מדובר בהשקעה גדולה.

ה-Pro Display XDR של אפל. צילום מסך

ה-Pro Display XDR של אפל. צילום מסך

שני המסמכים מכילים ביחד עשרות עמודים שמסבירים, בין השאר, על הארכיטקטורה של מעבדי ה-Xeon של אינטל שבליבת המחשב, חריצי ה-PCIe שמשמשים להרחבות שונות, שבבי התצוגה הגרפיים ועוד.

כך, למשל, מספרת הסקירה הטכנית שמי שרוצה ליהנות באופן מלא מששת ערוצי הזיכרון שמציע המחשב צריך לפחות 48 ג'יגה-בייט זיכרון, שזה יותר מזיכרון הבסיס של 32 ג'יגה-בייט עמו מוצעת המערכת בנקודת הפתיחה שלה. מצד שני, שימוש ב-128 ג'יגה-בייט זיכרון המבוסס על זיכרונות מסוג LR-DIMM יכול דווקא לפגוע בביצועים, מכיוון שהוא גורם לזמן אחזור ארוך יותר.

גם בסקירה של המסך יש טיפים שונים, כמו שאי אפשר לשמור על בהירות של 1,000 ניט לאורך זמן אם עובדים במשרד שבו הטמפרטורה עולה על 25 מעלות כמעט בקביעות. בנוסף, במקרה שבו יש צורך בדיוק צבעים מוחלט, אפל ממליצה לא להשתמש בצבעי True Tone.

אפל שחררה שתי סקירות – של ה-Mac Pro החדש והמסך שלו Reviewed by on . מחשב ה-Mac Pro החדש של אפל, יחד עם מסך ה-Pro Display XDR שמלווה אותו, הוא מהמחשבים השולחניים היקרים ביותר שקיימים בשוק. באותה המידה, הם מציעים ביצועים יוצאי דופ מחשב ה-Mac Pro החדש של אפל, יחד עם מסך ה-Pro Display XDR שמלווה אותו, הוא מהמחשבים השולחניים היקרים ביותר שקיימים בשוק. באותה המידה, הם מציעים ביצועים יוצאי דופ Rating: 0

הגיבו