תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » הכירו את הגרסאות החדשות למחשבים הזעירים של אינטל
המעבדים החדשים. צילום: יח"צ

הכירו את הגרסאות החדשות למחשבים הזעירים של אינטל

אינטל השיקה גרסאות חדשות של מחשבי ה-NUC הזעירים המבוססות, לראשונה, על מעבדי Cannon Lake המיוצרים בליטוגרפיה של 10 ננו-מטר

מאת 16 באוגוסט 2018, 15:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אינטל השיקה גרסאות חדשות של מחשבי ה-NUC הזעירים שלה המבוססות, לראשונה, על מעבדי Cannon Lake של החברה המיוצרים בליטוגרפיה של 10 ננו-מטר. מדובר במעין ראית השכמה לשימוש במעבדי המשפחה החדשה הזו במחשבים נייחים, כשעיקר ורוב המעבדים בדור הראשון של הייצור בטכנולוגיה זו יושקו ב-2019.

אפשרות לאחסון בנפח של 1 טרה-בייט

מעבר לכך זו גם הפעם הראשונה בה שיתוף הפעולה המסוים בין אינטל ל-AMD יבוא לידי ביטוי גם בתחום זה. זה יקרה בצורת שילוב של כרטיסי תצוגה מסוג Radeon 540, עם 2 גיגה-בייט זיכרון תצוגה. זו הפעם הראשונה בה אינטל תציע מחשבי NUC עם שבב תצוגה שאינו חלק מהמעבד הראשי.

המחשבים החדשים הללו יגיעו עם מעבד Core i3-8121U, זיכרון RAM בנפח של 4 או 8 גיגה-בייט, אפשרות לאחסון בנפח של 1 טרה-בייט, וכן מודם של אינטל עם תמיכה ב-WiFi 802.11ac. הו מגיעים עם שתי יציאות HDMI 2.0a לחיבור שני מסכים במקביל, וכן עם 4 יציאות USB 3.0.

הכירו את הגרסאות החדשות למחשבים הזעירים של אינטל Reviewed by on . אינטל השיקה גרסאות חדשות של מחשבי ה-NUC הזעירים שלה המבוססות, לראשונה, על מעבדי Cannon Lake של החברה המיוצרים בליטוגרפיה של 10 ננו-מטר. מדובר במעין ראית השכמה ל אינטל השיקה גרסאות חדשות של מחשבי ה-NUC הזעירים שלה המבוססות, לראשונה, על מעבדי Cannon Lake של החברה המיוצרים בליטוגרפיה של 10 ננו-מטר. מדובר במעין ראית השכמה ל Rating: 0

הגיבו