חדש בפיירפוקס: לחצן שמאפשר לאפס את ההתקנה של הדפדפן

מוזילה הוסיפה לגרסת הבטה החדשה של הדפדפן לחצן שמאפשר לאפס את ההתקנה מבלי למחוק את הנתונים האישיים ● בעקבות לחיצה על הלחצן מתבצעת העברה של הסימניות, הסיסמאות, קבצי Cookie ונתוני הטפסים לפרופיל חדש שיוגדר כברירת מחדל ● עם זאת, בצוות העזרה של מוזילה לא מרוצים מהמיקום של הלחצן - בנבכי תפריט העזרה - וייתכן שהוא יועבר בקרוב למקום שבו יהיה הרבה יותר קל למצוא אותו

הקץ לבדידות. מוזילה

בניסיון לצמצם את מספר התלונות על פעולה לא תקינה של פיירפוקס (Firefox) הוסיפה מוזילה (Mozilla) לגרסת הבטה החדשה של הדפדפן לחצן Reset שמאפשר לאפס בלחיצה בודדת את ההתקנה, מבלי למחוק את הנתונים האישיים.

בעקבות לחיצה על הלחצן, שנוסף לגרסת הבטה של פיירפוקס 13 (Firefox 13) עבור חלונות (Windows), לינוקס (Linux) ו-Mac, מתבצעת העברה של הסימניות, הסיסמאות, קבצי Cookie ונתוני הטפסים לפרופיל חדש, שיוגדר כברירת מחדל. לא יועברו התוספים, הגדרות הסנכרון, פרטים על הכרטיסיות הפתוחות וקבוצות של כרטיסיות. לאחר מכן יבוטל הפרופיל הישן ומאותו רגע ניתן ליהנות מדפדפן "חדש", ללא צורך בניסיונות עקרים לפתור בעיות שונות.

בהודעה שפרסם בבלוג ציין מיכאל ורדי מצוות העזרה של מוזילה, כי אנשי הצוות רצו מאז ומתמיד לחצן כזה, שמאפשר לחסוך את רוב הצעדים המורכבים בדרך לפתרון בעיות שונות. עם זאת, בצוות עדיין לא מרוצים מהמיקום של לחצן האיפוס – בנבכי תפריט העזרה – וייתכן שהוא יועבר בעתיד למקום שבו יהיה קל יותר למצוא אותו.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים