המשתמשת הכי פופולארית בגוגל פלוס: בריטני ספירס

ספירס מובילה את הטבלה עם כ-775 אלף עוקבים, קצת יותר ממספר העוקבים להם זוכה לארי פייג', ממייסדי גוגל, שצבר כ-762 אלף עוקבים ● עוד בחמישייה הראשונה: הזמר סנופ-דוג שהגיע לכ-655 אלף עוקבים והדוגמנית טיירה בנקס עם כ-549 אלף עוקבים ● את החמישייה משלים מארק צוקרברג, מייסד פייסבוק, עם לא פחות מ-611,270 עוקבים - למרות שלא כתב ולו מילה פומבית אחת בדף שלו בגוגל פלוס

זמרת הפופ האמריקאית בריטני ספירס היא המשתמשת בעלת המספר הגבוה ביותר של עוקבים בגוגל פלוס, הרשת החברתית של גוגל (Google) – כך עולה מנתונים שפורסמו באתר הסטטיסטיקות של הרשת החברתית המדשדשת.

ספירס, בשבוע הבא בת 30, מובילה את הטבלה עם כ-775 אלף עוקבים, קצת יותר ממספר העוקבים להם זוכה לארי פייג', ממייסדי גוגל, שצבר כ-762 אלף עוקבים. בחמישייה הראשונה אפשר למצוא גם את הזמר סנופ-דוג שהגיע לכ-655 אלף עוקבים ואת הדוגמנית טיירה בנקס עם כ-549 אלף עוקבים. את החמישייה משלים מארק צוקרברג, מייסד פייסבוק (Facebook), עם לא פחות מ-611,270 עוקבים. זאת, למרות שלא כתב ולו מילה פומבית אחת בדף שלו בגוגל פלוס.

מהנתונים עולה, כי כמו ברשתות החברתיות האחרות, האנשים שמשתלטים על המקומות המובילים ברשימה הם בעיקר מתחום הבידור. במקביל, חלה ירידה במיקום של אנשים טכנולוגיים יותר, שהובילו את הטבלה בתחילת השירות.

המספרים שהציגה גוגל פלוס, מוכיחים גם כמה רב המרחק בינה לבין פייסבוק וטוויטר (Twitter). כך, לא פחות מ-15.4 מיליון משתמשים לחצו על כפתור ה-Like בעמוד של ספירס בפייסבוק, ו-11.4 מיליון אנשים מנויים לחשבון שלה בטוויטר.

גוגל פלוס הושקה ביוני האחרון, ונכון לסוף נובמבר קיימים ברשת החברתית, לפי גוגל, יותר מ-40 מיליון משתמשים.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים