תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » נדחתה עתירתה של אפל לצו מניעה נגד אמזון
נציגיה ביקרו בישראל. אמזון

נדחתה עתירתה של אפל לצו מניעה נגד אמזון

השופטת דחתה את בקשתה של אפל שלא לאפשר לאמזון להשתמש במונח App Store ● בהחלטה נכתב, כי אפל לא ביססה את טענתה וכי "גם חברות אחרות משתמשות בשם App Store כדי למכור יישומי תוכנה למכשירים סלולריים"

מאת 7 ביולי 2011, 11:08 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בית משפט פדרלי בארצות הברית דחה את עתירתה של אפל (Apple) להוציא צו מניעה מיידי שיאסור על אמזון (Amazon) להשתמש בשם App Store כדי לתאר את החנות להורדה של תכנים דיגיטליים.

בהחלטה, שמשתרעת על פני 18 עמודים, דחתה פיליס המילטון, שופטת בבית המשפט המחוזי של צפון קליפורניה, את עתירתה של אפל לצו מניעה שיאסור על אמזון להשתמש בשם בטענה שהוא סימן מסחרי של אפל. השופטת קבעה, כי אפל לא הצליחה להוכיח שהצרכנים עלולים להתבלבל בין המותגים. עם זאת, היא לא קיבלה את טענתה של אמזון שלפיה מדובר במונח גנרי.

עוד ציינה השופטת, כי "אפל לא ביססה סבירות לכך שתצליח להוכיח את טענת הדילול. זאת, משום שהיא לא הוכיחה שהמונח App Store הוא שם ידוע, או שהיא השקיעה סכומי כסף גדולים בפרסום, או שמכרה מספר גדול של יישומים. גם חברות אחרות משתמשות בשם App Store כדי למכור יישומי תוכנה למכשירים סלולריים".

לא ניתן היה לקבל תגובה מאפל.

נדחתה עתירתה של אפל לצו מניעה נגד אמזון Reviewed by on . בית משפט פדרלי בארצות הברית דחה את עתירתה של אפל (Apple) להוציא צו מניעה מיידי שיאסור על אמזון (Amazon) להשתמש בשם App Store כדי לתאר את החנות להורדה של תכנים ד בית משפט פדרלי בארצות הברית דחה את עתירתה של אפל (Apple) להוציא צו מניעה מיידי שיאסור על אמזון (Amazon) להשתמש בשם App Store כדי לתאר את החנות להורדה של תכנים ד Rating:

הגיבו