תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » סימנטק הכריזה על שירות הגנת מכשירי קצה במודל אירוח עבור ארגוני SMB

סימנטק הכריזה על שירות הגנת מכשירי קצה במודל אירוח עבור ארגוני SMB

השירות, Symantec Hosted Endpoint Protection, מציע אבטחה מקיפה למערכות המיחשוב של עסקים קטנים ובינוניים בלי להתקין חומרה נוספת או להשתמש בתוכנת ניהול ● הוא מגן על על מחשבים ניידים, שולחניים ושרתי קבצים מבוססי חלונות, מהגודש והתחכום הגדל של איומים ● שמוליק אנג'ל, מנכ"ל סימנטק ישראל: השירות אף מאפשר תמיכה לעובדים ניידים, שנמצאים הרחק ממקום העבודה

מאת 10 באוקטובר 2010, 9:09 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סימנטק (Symantec) הכריזה בסוף השבוע על שירות חדש לארגונים קטנים ובינוניים (SMB) המציע אבטחה מקיפה למערכות המיחשוב שלהם בלי להתקין חומרה נוספת או להשתמש בתוכנת ניהול. ההכרזה נערכה ב-Vision 2010, הכנס השנתי של ענקית אבטחת המידע, שנערך בימים אלה בברצלונה.

השירות, Symantec Hosted Endpoint Protection, מגן, בפשטות ובנוחות של שירות מבוסס ענן, על מחשבים ניידים, שולחניים ושרתי קבצים מבוססי חלונות, מהגודש והתחכום הגדל של איומים.

"לקוחות סובלים לעתים קרובות כאשר נדרשים משאבי IT מוגדלים כדי לעמוד במאבק עם איומים מתגברים לנקודות קצה", אמר כריסטיאן כריסטיאנסן, סגן נשיא למוצרי ושירותי אבטחה ב-IDC. "כדי להפחית קשיים אלה, לקוחות רוצים פתרונות Turn-key לנקודות קצה, המספקים את רמות ההגנה העדכניות ביותר, רוצים התקנה קלה, בלי תחזוקה וגם לקבל שדרוגים אוטומטיים. הטמעות אבטחה במתכונת של תוכנה כשירות (SaaS) יכולות לספק באופן מלא פתרונות אלה".

סימנטק מביאה איתה 18 שנות ניסיון בפיתוח טכנולוגיות תוכנות אנטי וירוס והגנת נקודות קצה. שירות Symantec Hosted Endpoint Protection תוכנן לאבטחת מערכות נקודות קצה עם פתרון יחיד, המנוהל מעמדה מבוססת ווב ומספק הגנה מתקדמת, החל מנקודת הקצה ועד לשער הארגון.

"בעוד המודל המתארח (Hosted) לאבטחת מסרים הופך ליותר ויותר פופולרי בזכות קלות הניהול וההטמעה שלו, ארגונים רוצים במקביל להפחית את המורכבות הכרוכה בשירותים מבוססי ענן, תוך הגנה יעילה על נקודות הקצה שלהם", אמר שמוליק אנג'ל, מנכ"ל סימנטק ישראל. "Symantec Hosted Endpoint Protection ממנף את מומחיותה של סימנטק בתוכנה כשירות כדי לספק טכנולוגיות מתקדמות העוזרות להגן על מערכות לקוחות בלי לדרוש חומרה נוספת, תוכנת ניהול או צוות IT ייעודי".

בנוסף, כולל ה-Symantec Hosted Endpoint Protection שיפורים שנעשו באחרונה באפשרויות התמיכה בנדידה (roaming) של MessageLabs Web Security service. אלה יאפשרו לארגונים לנטר ולאבטח את הפעילויות המקוונת של עובדים מבוזרים.

תמיכה בעובדים – לא רק במשרד

על בסיס 10 שנות אבטחת רשתות תאגידיות בענן, ה-MessageLabs Web Security service מציע אופציות משופרות של נדידה ותמיכה בעובדים מרוחקים, כדי לעזור לארגונים להבטיח ולאכוף שימוש נכון בווב בסביבות רבות.

SmartConnect for MessageLabs Hosted Web Security מגן נגד תוכנות זדוניות, אוכף מדיניות שימוש ווב מקובלת בארגון עבור משתמשים נודדים ומאתר מיקום גיאוגרפי עבור ביצועי שירות אופטימליים. RemoteConnect for MessageLabs Hosted Web Security מגן ואוכף מדיניות שימוש ווב מקובלת בארגון, עבור עובדים מהבית ובנסיעות או עבור עובדים במשרדים מרוחקים.

"למעשה, כל העובדים עם מחשב נייד הופכים לעובדים נודדים, בלי חשיבות להיכן הם נמצאים במהלך יום העבודה", אמר אנג'ל. "בדרך כלל, עובדים עוברים בין מספר סביבות רשת ואתרים גיאוגרפיים, מה שמציב ל-IT את האתגר של אכיפת מדיניות שימוש, הבטחת ההגנה על מחשבים ניידים ונקודות קצה אחרות, והגנה על תקשורת העובדים".

שירות Symantec Hosted Endpoint Protection ממנף את מערכת Ubiquity, שהיא הדור הבא של טכנולוגיית אבטחה. אף מערכת זו, הבנויה על מוניטין מבוסס מידע שנאסף מהקהילה ללחימה בתקיפות הנוזקות החדישות ביותר, הוכרזה בכנס בברצלונה.

התפוצה הגדולה מאפשרת לשירות Symantec Hosted Endpoint Protection לרתום את דגמי שימוש בתוכנה האנונימיים אותם תורמים יותר מ- 100 מיליון משתמשי סימנטק, כדי לספק הגנה נגד איומי המוטציות העדכניות ביותר, שבדרך אחרת היו חומקות לגמרי מפתרונות אבטחה מסורתיים.

ניתן לרכוש את Symantec Hosted Endpoint Protection בפני עצמו או בשילוב עם שירותי ענן אחרים של סימנטק ברחבי מערכות אימייל, Web ומסרים מיידים.

ההכרזות בוצעו לאחר שלפני כשנתיים רכשה סימנטק את MessageLab, חברה לאבטחת אי-מיילים וניהולם במודל מיחשוב ענן של תוכנה כשירות, תמורת 695 מיליון דולרים במזומן. החברה הבריטית ייצרה הכנסות בהיקף של 145 מיליון דולרים, ומאז רכישתה – צמחה בשיעור של 50%. שירותי SHS (ר"ת Symantec Hosted Services) מנוהלים בישראל, כמו גם ביוון, קפריסין ומלטה, על ידי יוסי שובל, שהגיע מניהול השותפים העסקיים של מיקרוסופט (Microsoft) ישראל.

הכותב הוא שליח אנשים ומחשבים בספרד

סימנטק הכריזה על שירות הגנת מכשירי קצה במודל אירוח עבור ארגוני SMB Reviewed by on . סימנטק (Symantec) הכריזה בסוף השבוע על שירות חדש לארגונים קטנים ובינוניים (SMB) המציע אבטחה מקיפה למערכות המיחשוב שלהם בלי להתקין חומרה נוספת או להשתמש בתוכנת נ סימנטק (Symantec) הכריזה בסוף השבוע על שירות חדש לארגונים קטנים ובינוניים (SMB) המציע אבטחה מקיפה למערכות המיחשוב שלהם בלי להתקין חומרה נוספת או להשתמש בתוכנת נ Rating:

הגיבו