תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » סקר: ב-98% מהארגונים משתמשים בקוד מקור פתוח

סקר: ב-98% מהארגונים משתמשים בקוד מקור פתוח

מהסקר שערכה חברת Zenoss עולה, כי המשתמשים בתוכנות בעלות קוד מקור פתוח תופסים תוכנות אלה כקלות להתקנה, והם מעדיפים תוכנות בעלות קוד מקור פתוח כאשר הן זמינות ● 76% ממנהלי המערכת בארגונים גדולים ציינו כי הם מעדיפים להשתמש בתוכנות בעלות קוד מקור פתוח בכל הזדמנות אפשרית

מאת 11 באוגוסט 2010, 15:43 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תוכנות בעלות קוד מקור פתוח משגשגות בארגונים – על פי סקר שנערך זו השנה הרביעית על ידי חברת Zenoss שמפתחת תוכנות בעלות קוד מקור פתוח. 98% מבין המשיבים לסקר ציינו כי בארגון שלהם משתמשים בתוכנות בעלות קוד מקור פתוח.

מהסקר עולה, כי המשתמשים בתוכנות בעלות קוד מקור פתוח תופסים תוכנות אלה כקלות להתקנה, והם מעדיפים תוכנות בעלות קוד מקור פתוח כאשר הן זמינות. המשתמשים ציינו כי הם לוקחים בחשבון הן את איכות הקוד והן את יתרונות המחיר.

71% מהמשיבים ציינו כי קל יותר להתקין תוכנות בעלות קוד מקור פתוח (בהשוואה ל-48% בסקר הקודם). 76% ממנהלי המערכת בארגונים גדולים ציינו כי הם מעדיפים להשתמש בתוכנות בעלות קוד מקור פתוח בכל הזדמנות אפשרית. השיקול החשוב ביותר לאי שימוש בתוכנות בעלות קוד מקור פתוח הוא היעדר תמיכה, ובמקום השני תיעוד גרוע. איכות התמיכה היא השיקול המכריע לבחירה בכלי ניהול קנייניים.

סקר: ב-98% מהארגונים משתמשים בקוד מקור פתוח Reviewed by on . תוכנות בעלות קוד מקור פתוח משגשגות בארגונים - על פי סקר שנערך זו השנה הרביעית על ידי חברת Zenoss שמפתחת תוכנות בעלות קוד מקור פתוח. 98% מבין המשיבים לסקר ציינו תוכנות בעלות קוד מקור פתוח משגשגות בארגונים - על פי סקר שנערך זו השנה הרביעית על ידי חברת Zenoss שמפתחת תוכנות בעלות קוד מקור פתוח. 98% מבין המשיבים לסקר ציינו Rating:

הגיבו