"ארגונים צריכים לבחור מה לשים ועל איזה ענן"

כך אמר רג'יב רמסוואמי, מנכ''ל נוטניקס בראיון לעיתונות הטכנולוגית בארה''ב ● "אנו מספקים את הגמישות הנדרשת, כדי שעומסי העבודה יפעלו על כמה ספקיות ענן שונות", הצהיר

רג'יב רמסוואמי, מנכ''ל נוטניקס.

"הענן הוא מודל תפעולי. כל חברה צריכה להיות מסוגלת לבחור את המיקום שבו היא רוצה להפעיל את עומסי העבודה שלה, בהתבסס על הצרכים העסקיים והתקציבים שלה. אנו מספקים את הגמישות הנדרשת, כדי שעומסי העבודה יפעלו על כמה ספקיות ענן שונות", כך אמר רג'יב רמסוואמי, מנכ"ל נוטניקס (Nutanix).

בראיון לעיתונות הטכנולוגית בארה"ב, אמר רמסוואמי כי "השנה אנו עוברים יותר למכירה מוכוונת-פתרונות. התחלנו את המהלך באוגוסט האחרון, שהוא הרבעון הפיסקלי הראשון 2022, עם סל הפתרונות החדש שלנו, המתמקד בתשתיות ענן היברידי, ניהול ענן היברידי, אחסון אחוד ובסיסי נתונים. מה שאנחנו רוצים לעשות לאורך זמן זה לוודא שהפתרונות שלנו יופצו ביעילות רבה דרך ערוצי השיווק שלנו. זה בסדר העדיפויות שלנו".

אנליסטים ציינו כי נוטניקס, "הכוכבת של פתרונות HCI (תשתיות המשולבות באופן מעמיק, Hyperconverged infrastructure), "מהמרת השנה גם על תחום חדשנות סביב פלטפורמת ניהול בסיסי הנתונים שלה". לדברי המנכ"ל, "Nutanix-Era הוא מוצר חדש יחסית וייחודי, הטומן בחובו המון פוטנציאל בהיבט של פלטפורמת אוטומציה לריבוי מסדי נתונים וריבוי עננים. נשקיע בתחום משאבים רבים ב-2022 במחקר ופיתוח ובהחדרת המוצר לשוק".

בהתייחסו לבעיות בשרשרת האספקה העולמית אמר רמסוואמי כי "עבורנו, כחברה ממוקדת תוכנה, ההשפעה העסקית של מחסור הרכיבים בשרשרת האספקה הגלובלית – הייתה מינימלית. ברור שיש דאגות ואנו עוקבים כל הזמן אחר הנעשה בשרשרת האספקה בתחום החומרה".

"השנה נמשיך לבנות את השותפויות האסטרטגיות שלנו ולממש אותן", ציין רמסוואמי. "בעבר ערכנו כבר שותפויות עם HPE ועם לנובו (Lenovo). ברבעון שעבר הדקנו את השותפות עם רד האט (Red Hat), וברבעון הזה גיבשנו הסכם עם סיטריקס (Citrix), לאחר שאנו עובדים עימן בשיתוף פעולה זמן רב".

"השנה הזו תיסוב כולה במימוש ההבטחות שלנו, של חזון ריבוי עננים היברידי, של צמיחה במחזור וברווחיות, ובנייה של סל פתרונות ומוצרים שהולך ומתפתח. כך ננצח בשוק", סיכם מנכ"ל נוטניקס.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים