תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » ראש בראש: מיקרוסופט נגד וויקס
שירות בניית אתרים החדש של מיקרוסופט. צילום: מיקרוסופט

ראש בראש: מיקרוסופט נגד וויקס

מיקרוספט השיקה שירות יצירת אתרים חינמי - פלטפורמה המתחרה ישירות בשירותים של וויקס (Wix) הישראלית וגם של סקוורספייס (Squarespace) – המאפשרות לארגונים וליחידים להקים אתר בדקות

מאת 28 בפברואר 2021, 10:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט (Microsoft) נכנסת לשוק חדש. באמצעות Digital Marketing Center הקיים שלה, החברה השיקה שירות יצירת אתרים חינמי – פלטפורמה המתחרה ישירות בשירותים של וויקס (Wix) הישראלית וגם של  סקוורספייס (Squarespace) – המאפשרות לארגונים וליחידים להקים אתר בדקות.

לעומת שתי החברות, שגובות תשלום על תכונות המטייבות את האתר, הגישה לכלים של יצירת האתר באמצעות Digital Marketing Center של מיקרוסופט היא חינמית לחלוטין, מה שמהווה יתרון למיקרוסופט.

בנוסף, מיקרוסופט מספקת כמה כלים מעניינים, כמו, למשל, אפשרות לייבא מידע מדף פייסבוק להטמעה באתר, וכך גם מקמפיין מודעות.

כמו השירותים הקיימים ליצירת אתרים, גם מיקרוסופט משתמשת בתבניות מוכנות, שמאפשרות למשתמשים להקים אתר ללא צורך בידע תכנותי.

ראש בראש: מיקרוסופט נגד וויקס Reviewed by on . מיקרוסופט (Microsoft) נכנסת לשוק חדש. באמצעות Digital Marketing Center הקיים שלה, החברה השיקה שירות יצירת אתרים חינמי - פלטפורמה המתחרה ישירות בשירותים של וויקס מיקרוסופט (Microsoft) נכנסת לשוק חדש. באמצעות Digital Marketing Center הקיים שלה, החברה השיקה שירות יצירת אתרים חינמי - פלטפורמה המתחרה ישירות בשירותים של וויקס Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    לא תודה

    יש את שופייפ והיא הכי טובה.

הגיבו