אחרי מינוי שי נוני לסגן נשיא: רונן נוי – מנכ"ל קומוולט ישראל

נוי, שבשבע השנים האחרונות היה מנהל המכירות של קומוולט בישראל, יהיה אחראי על ניהול והובלת הפעילות העסקית המקומית שלה, לרבות שיווק ומכירות, וקידום פתרונות חדשים שהחברה השיקה באחרונה

רונן נוי, המנכ"ל החדש של קומוולט ישראל. צילום: ניב קנטור

רונן נוי מונה באחרונה למנכ"ל קומוולט ישראל, שעוסקת בניהול והגנת נתונים בענן. נוי מונה למנכ"ל לאחר קידומו בחודש שעבר של המנכ"ל הקודם, שי נוני, לסגן נשיא תחום Metallic באזור EMEA של החברה.

במסגרת התפקיד יהיה נוי אחראי על ניהול והובלת הפעילות העסקית של קומוולט בישראל, לרבות שיווק ומכירות, וקידום פתרונות חדשים שהחברה השיקה באחרונה. הוא בעל יותר מ-25 שנות ניסיון במכירות וניהול לקוחות עסקיים בתחום הטכנולוגי. נוי התחיל לעבוד בקומוולט ב-2013 ומאז כיהן כמנהל המכירות בישראל. בתפקידיו הקודמים הוא שימש כמנהל מכירות גופי ביטחון בנט-אפ וכמנהל לקוחות באמת מחשוב. הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים.

נוי אמר כי "אני שמח וגאה להוביל את הצוות המקומי של קומוולט. אני מאמין בפתרונות של החברה וביכולתם להבטיח המשכיות עסקית גם בזמני משבר, ורואה ערך עליון בתמיכה בלקוחות שלנו ועמידה לצידם לאורך כל הדרך".

נוני ציין כי "לקוחות קומוולט בישראל, שותפינו העסקיים והצוות הישראלי הובילו את נוי להצלחה שהוא כל כך ראוי לה. הוא הוכיח לאורך השנים מנהיגות, מקצוענות ונאמנות יוצאת דופן ללקוחות החברה ולשותפיה, ותכונות אלה תרמו להצלחת הסניף הישראלי, שהפך מהמובילים של קומוולט בעולם".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים