שי נוני מונה לסגן נשיא בקומוולט העולמית

נוני, מנכ"ל קומוולט ישראל ומנהל אזורי ישראל ואפריקה, מונה באחרונה לסגן נשיא לתחום Metallic ב-EMEA, ויהיה אחראי על שיווק הפתרון החדש באזור זה

שי נוני, מנכ"ל קומוולט ישראל ומנהל אזורי ישראל ואפריקה בחברה, ועכשיו גם סגן נשיא לתחום ה-Metallic. צילום: ניב קנטור

שי נוני מונה לסגן נשיא תחום Metallic באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA) בקומוולט – כך מסרה החברה היום (ב'). במסגרת תפקידו יהיה נוני אחראי על הקמת הפעילות והובלת אסטרטגיית המכירה והשיווק של פתרון Metallic החדש, וכן על צמיחה וקידום של תחום התוכנה כשירות (SaaS) בחברה.

Metallic הוא פתרון הגנת נתונים מבוסס תוכנה כשירות, שעל פי קומוולט מציע ניהול נתונים מאובטח, סקלבילי, בעל יכולת תאימות וחסכוני.

לנוני יותר מ-20 שנות ניסיון בהקמה וניהול צוותי מכירה וטכנולוגיה, ובהחדרת טכנולוגיות חדשות לשווקים העסקי והטכנולוגי. הוא הקים את הסניף הישראלי של קומוולט ומשמש כמנכ"ל שלו מאז 2012. כשנה לאחר מכן הוא מונה למנהל אזורי ישראל ואפריקה. לאורך השנים הוא זכה, יחד עם הצוותים בישראל ובאפריקה, בחמישה פרסי הצטיינות בקומוולט.

לפני שהצטרף לקומוולט, נוני כיהן כמנכ"ל דאטה דומיין לישראל ולאפריקה, וכמנהל תחום בנט-אפ לישראל, טורקיה, יוון וקפריסין. הוא בוגר תואר במנהל עסקים מהקריה האקדמית אונו.

מרקו פאניצ'י, מנכ"ל אזור EMEA בקומוולט, אמר כי "מינויו של נוני הוא חלק חשוב במאמצינו לשים את פתרון Metallic בראש סדר העדיפויות שלנו. הוא יוביל את צוות המכירות הייעודי ואת הצוות הטכני של אזור EMEA".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים