תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » היי-טק עולמי » אפשר להזמין טיסה: Web Summit 2021 יתקיים פיזית בליסבון
חוזר פיזית לליסבון. Web Summit - הכנס הטכנולוגי השנתי. צילום: ויקיפדיה

אפשר להזמין טיסה: Web Summit 2021 יתקיים פיזית בליסבון

בעוד שישה ימים יפתח הכנס הגדול ביותר של התעשייה והשנה במתכונת וירטואלית, כאילוץ עקב משבר הקורונה ● ואולם המארגנים מסרו לרויטרס בשורה מרגשת - בשנה הבאה הכנס ישוב להתקיים כאירוע המפגיש באמת אנשי טק מכל העולם אלו עם אלו

מאת 26 בנובמבר 2020, 14:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Web Summit – הכנס הטכנולוגי השנתי שנערך עד כה כל שנה בליסבון שבפורטוגל – נחשב לאירוע הטכנולוגי הגדול ביותר בעולם. כמו כל דבר כמעט, גם האירוע העוצמתי הזה, בו ביקרו אשתקד כ-70 אלף איש, השתנה עקב מגיפת הקורונה ועבר להתנהל אונליין השנה. ואולם, על פי דיווח של סוכנות הידיעות רויטרס, ב-2021 האירוע ישוב למתכונת הפיזית הרגילה שלו, עד כמה שניתן יהיה לשחזר אותה, בין אם האנושות תגבר על המגיפה עד אז – אם לאו.

"המקום הוזמן", אמר מייסד הכנס פאדי קוסגרב לרויטרס בראיון אתמול (ד'). "אני חושב שעד נובמבר (בשנה הבאה) ה-Web Summit יתקיים פנים מול פנים, ואני כבר לא יכול לחכות". הוא הוסיף ואמר: "אני בטוח שזה יהיה מעולה להביא את כולם שוב לליסבון".

משמאל: מייסד Web Summit, פאדי קוסגרב, וראש ממשלת פורטוגל, אנטוניו קושטה, על במת הכנס בפעם הראשונה שבה התקיים בליסבון. צילום: ויקיפדיה

משמאל: מייסד Web Summit, פאדי קוסגרב, וראש ממשלת פורטוגל, אנטוניו קושטה, על במת הכנס בפעם הראשונה שבה התקיים בליסבון. צילום: ויקיפדיה

כוח פשוט באנשים שמתכנסים בכל דרך

פסגת האינטרנט החלה את דרכה בשנת 2009, ונערכה במקור בדבלין, אירלנד, עד לשנת 2016, אז עברה לצמיתות לליסבון. השנה, ממש בעוד שישה ימים, ב-2 עד ה-4 בדצמבר, האירוע יערך במתכונת וירטואלית, בגלל הצורך המוכרת לכולנו בשמירה על ריחוק חברתי, ולפי המפיקים כך יהיה אפשר "לארח" בו כ-100 אלף משתתפים.

באתר האירוע של 2020 נכתב כי "הזמנים אולי אינם ברורים, אך דבר אחד נשאר נכון. יש כוח פשוט באנשים שמתכנסים. זו הסיבה שפסגת האינטרנט תהיה אונליין בדצמבר הקרוב". עוד ציינו המארגנים כי "פורבס אמר שאנו מנהלים את 'ועידת הטכנולוגיה הטובה ביותר על פני כדור הארץ'; האטלנטיק (אמר – ג"פ) כי Web Summit היא 'היכן שהעתיד עומד להיוולד'; הניו יורק טיימס, שאנו מזמנים יחד 'כינוס של הכוהנים הגדולים של תעשיית הטכנולוגיה'". הדברים נכתבו כהסבר לחשיבות קיום האירוע גם השנה, על אף הנסיבות הקשות ובתוך אילוץ לערוך אותו באופן וירטואלי.

הנושאים העומדים בלב הכנס הם טכנולוגיית האינטרנט, טכנולוגיות מתפתחות והון סיכון, והוא כולל ארסנל נואמים שמהווה שילוב של מנכ"לים מובילים, מומחים לנושאים ספציפיים, ידוענים ופוליטיקאים. בין השאר השתתפו בו בעבר דמויות מגה-מוכרות ודומיננטיות כמו סטיבן הוקינג, אילון מאסק, אל גור, ורבים אחרים. שותפי Web Summit נעים בין חברות Fortune 500 ועד חברות סטארט-אפ, עם משתתפים המייצגים את כל הרמות והמגזרים של תעשיית הטכנולוגיה העולמית.

רויטרס הדגישה כי "בשנת 2021 בפסגת האינטרנט מקווים לקבל בברכה 70,000 משתתפים בליסבון בתוספת עד 80,000 משתתפים מקוונים, תוך ערבוב חוויות אישיות ו-ווירטואליות כדרך למשוך יותר אנשים, ממקומות רבים יותר".

אפשר להזמין טיסה: Web Summit 2021 יתקיים פיזית בליסבון Reviewed by on . Web Summit - הכנס הטכנולוגי השנתי שנערך עד כה כל שנה בליסבון שבפורטוגל - נחשב לאירוע הטכנולוגי הגדול ביותר בעולם. כמו כל דבר כמעט, גם האירוע העוצמתי הזה, בו ביק Web Summit - הכנס הטכנולוגי השנתי שנערך עד כה כל שנה בליסבון שבפורטוגל - נחשב לאירוע הטכנולוגי הגדול ביותר בעולם. כמו כל דבר כמעט, גם האירוע העוצמתי הזה, בו ביק Rating: 0

הגיבו