תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » איציק בן דוד מונה למנמ"ר עיריית תל אביב-יפו

בלעדי לאנשים ומחשבים

איציק בן דוד, מנמ"ר עיריית תל אביב-יפו. צילום: עדי בן דוד

איציק בן דוד מונה למנמ"ר עיריית תל אביב-יפו

בן דוד משמש כסגן לפיתוח של המנמ"רית שאותה יחליף, ליאורה שכטר, שעוברת לנהל את מערכןת המידע של שירותי בריאות כללית ● "נמשיך לקדם את הדיגיתל ואת העיר החכמה בתל אביב- יפו", אמר בן דוד, אחד העובדים הוותיקים באגף המחשוב בעירייה

מאת 1 בספטמבר 2020, 16:12 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

איציק בן דוד מונה למנהל אגף המחשוב של עיריית תל אביב-יפו. בן דוד יחליף את ליאורה שכטר, שמונתה בחודש שעבר לתפקיד סמנכ"לית מערכות מידע בשירותי בריאות כללית.

בן דוד, אחד מסגניה של שכטר, נבחר במכרז פנימי שערכה העירייה. הוא מוותיקי העובדים באגף המחשוב ובעל ניסיון של כ-16 שנים בתפקידי ניהול ופיתוח מערכות המחשוב בעירייה השנייה בגודלה במדינה. בשלוש השנים האחרונות הוא ניהל את ענף הפיתוח באגף המחשוב ותחתיו היו 250 עובדים. בין היתר, בן דוד היה אחראי לפיתוח מערכות ליבה, כולל CRM, כל יישומי דיגיתל – מערכת השירותים הממוחשבת לתושב של עיריית תל אביב-יפו, המובייל, העיר החכמה ומערכות זמן אמת. פרויקט דיגיתל זכה לפני שש שנים בפרס בתחרות הערים החכמות הבינלאומית השנתית שנערכת בברצלונה.

כמו כן, בן דוד היה שותף לפעילות מול קהילת הסטארט-אפים בעיר, לרבות במתחם סיטי זון בפארק עתידים, המהווה חממה לערים חכמות ומנוהל על ידי העירייה, חברת עתידים, שמנהלת את הפארק, ואוניברסיטת תל אביב. בנוסף, תחת אחריותו היה ניהול כל המערכות ללקוחות העירייה – הפיננסיות, הלוגיסטיות, מערכות הבילינג, ומערכות החינוך והרווחה.

לפני תפקידו האחרון, בן דוד ניהל מחלקה בתוך ענף הפיתוח והתמחה בעולם ה-CRM העירוני. כמו כן, הוא היה ממקימי מערך ה-BI העירוני, בשיתוף מיקרוסופט, שעיקר התמחותו בניהול ופיתוח פרויקטים גדולים בתל אביב והוא מעסיק יותר מ-400 עובדים.

בן דוד הוא בעל תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית אונו ותואר שני בניהול מהאוניברסיטה הפתוחה. הוא בן 48, נשוי ואב לשלושה ילדים.

ליאורה שכטר, המנמ"רית היוצאת של עיריית תל אביב-יפו. צילום: ניב קנטור

ליאורה שכטר, המנמ"רית היוצאת של עיריית תל אביב-יפו. צילום: ניב קנטור

"אני מביא איתי לתפקיד קודם כל הרבה אהבה לאנשים, כי אני חושב שההון האנושי הוא הדבר החשוב ביותר", אמר בן דוד לאנשים ומחשבים. לדבריו, בכוונתו להמשיך להוביל את פרויקטי הדיגיתל והעיר החכמה, במטרה להעניק עוד שירותים מתקדמים לתושבים, ולהמשיך לשפר את היעילות התפעולית של העירייה. האתגר המשמעותי העומד לפתחו עם כניסתו לתפקיד בשבוע הבא הוא ניהול המחשוב והפרויקטים הטכנולוגיים של עיריית תל אביב-יפו בעידן הקורונה.

בן דוד ציין כי "אני מבקש להודות על האמון שניתן לי על ידי הנהלת העירייה ובמיוחד להודות לליאורה שכטר, שבעשור האחרון הובילה את האגף להישגים טכנולוגיים מתקדמים. היא ללא ספק אשת חזון ומורת דרך עבורי. למדתי ממנה המון ואני מאחל לה הצלחה באתגר הבא שלה".

איציק בן דוד מונה למנמ"ר עיריית תל אביב-יפו Reviewed by on . איציק בן דוד מונה למנהל אגף המחשוב של עיריית תל אביב-יפו. בן דוד יחליף את ליאורה שכטר, שמונתה בחודש שעבר לתפקיד סמנכ"לית מערכות מידע בשירותי בריאות כללית. בן דו איציק בן דוד מונה למנהל אגף המחשוב של עיריית תל אביב-יפו. בן דוד יחליף את ליאורה שכטר, שמונתה בחודש שעבר לתפקיד סמנכ"לית מערכות מידע בשירותי בריאות כללית. בן דו Rating: 0

תגובות (2)

 • Avatar

  יהודית לוינסון

  איציק בהצלחה

 • Avatar

  אבי

  איציק הוא בן אדם מקסים
  המון בהצלחה !

הגיבו