רונן דביר מונה לסמנכ"ל מערכות מידע של ביטוח חקלאי

דביר פורש מ-AIG לאחר כשנתיים ומחליף את קובי הוכמן ● ביטוח חקלאי הוא אגודה שיתופית של כ-270 קיבוצים ומושבים – שגם היא עוברת בימים אלה טרנספורמציה דיגיטלית

רונן דביר, סמנכ"ל מערכות המידע החדש של ביטוח חקלאי. צילום: יח"צ

רונן דביר, מנהל התשתיות ושירותי ה-IT של AIG ישראל, מונה לסמנכ"ל מערכות המידע של ביטוח חקלאי – אגודה שיתופית מרכזית, שבבעלות כ-270 קיבוצים, מושבים ואגודות במגזר ההתיישבותי. דביר יחליף את קובי הוכמן, שפורש לאחר כשמונה שנים בתפקיד וטרם נמסר לאן מועדות פניו. הוא יחל בתפקידו בעוד כחודש, לאחר ראש השנה.

במסגרת תפקידו כסמנכ"ל וחבר הנהלה ידווח דביר ישירות למנכ"ל ביטוח חקלאי, אלעד שלף. הוא מביא עמו לתפקיד ניסיון של 25 שנה בענף ה-IT, ובין היתר מילא שורה של תפקידים בכירים במגזרי הטלקום, הבנקאות והביטוח. ל-AIG ישראל הוא הגיע לפני כשנתיים, ולפני כן שימש במשך חמש שנים כסגן בכיר של מנמ"ר בנק יהב, שם הוא היה שותף להובלת פרויקטים רבים בתחום ה-IT, בין היתר החלפת מערכות הליבה של הבנק, יחד עם TCS ישראל מבית התאגיד ההודי טאטא. כמו כן, הוא מילא תפקידי ניהול בכירים במגזר הסלולר, בחברות פלאפון ו-012-סמייל.

ביטוח חקלאי – אגודה שיתופית מרכזית נוסדה ב-1937 והיא מעניקה שירותים בכל תחומי הביטוח, הן למגזר הקיבוצי והן למגזר הפרטי. אגף מערכות המידע של האגודה מונה כ-30 עובדים.

"אני מצפה להתחיל בביצוע האתגרים החדשים"

לדברי דביר, עומדים בפניו אתגרים מעניינים, הנובעים מהתוכנית האסטרטגית של אגף מערכות המידע. התוכנית כוללת יעדי שיפור של מערכות המידע הארגוניות, הרחבת המעבר לשירותים דיגיטליים והתמקדות בהשקעות בתחום הטרנספורמציה הדיגיטלית, על מנת לשפר תהליכים עסקיים מבוססים תהליכי אוטומציה.

"אני מסיים בסיפוק רב את עבודתי ב-AIG ושמח שסייעתי לקידום פרויקטים רבים בתחום תשתיות ה-IT, בעיקר מול המטה הגלובלי של החברה. אני מצפה להתחיל לטפל באתגריי החדשים בביטוח חקלאי", אמר דביר.

מכרזים פתוחים לתפקידי מנמ"רים

בשנה האחרונה היו לא מעט תזוזות של מנמ"רים ונפתחו מכרזים לתפקידים מתפנים. שני מכרזים בארגונים גדולים פתוחים כרגע: האחד הוא לתפקיד מנמ"ר בנק ישראל במקום אבנר זיו, שפורש לטובת ניהול חברת סטארט-אפ. המכרז עדיין מתנהל וניגשו אליו עשרות מועמדים, ביניהם מנמ"רים מכהנים ממגזרי שוק שונים

מכרז פתוח נוסף הוא לתפקיד מנמ"ר עיריית תל אביב-יפו במקום ליאורה שכטר, שמונתה מוקדם יותר החודש למנמ"רית שירותי בריאות כללית. בשלב הראשון העירייה תפרסם מכרז פנימי ואם לא יהיו מועמדים, הוא ייפתח למועמדים חיצוניים – כפי שמקובל בשירות הציבורי.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים