תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » אראל מרגלית – יו"ר ת'טה ריי
התמנה כיו"ר ת'טה ריי. ד"ר אראל מרגלית, יזם ומייסד קרן JVP. צילום: איגור פרבררוב

אראל מרגלית – יו"ר ת'טה ריי

מייסד ויו"ר קרן JVP מונה ליו"ר הדירקטוריון של חברת הסייבר הישראלית המתמחה בפשיעת סייבר פיננסית

מאת 1 ביולי 2020, 14:12 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ד"ר אראל מרגלית מונה ליו"ר הדירקטוריון של ת'טה ריי (ThetaRay), כך הודיעה הספקית הישראלית למניעת פשיעת סייבר פיננסית.

מרגלית, ח"כ לשעבר, יזם ויו"ר ומייסד קרן JVP, הוא מהמשקיעים הישראלים הבולטים בעולם, במיוחד בתחום הגנת הסייבר, בעל 26 שנות ניסיון בהשקעות ביותר מ-140 חברות בהיקף של 1.4 מיליארד דולרים.

באחרונה פתח מרגלית את מרכז הסייבר הבינלאומי בניו יורק, Margalit Startup City – בה שוכנים גם משרדי ת'טה ריי. הוא נבחר על ידי פורבס כאחד מ-50 אנשי ההון סיכון הטובים בעולם ברשימת "בעלי מגע הזהב".

ת'טה ריי

ת'טה ריי

ת'טה ריי, שהוקמה ב-2013, מספקת פתרונות ניתוח מבוססי בינה מלאכותית, המדמה אינטואיציה אנושית. אלו מאפשרים ללקוחות לנהל סיכונים, לזהות תוכניות להלבנת כספים, לחשוף הונאות, הלוואות גרועות, כשלים תפעוליים ומנגד – לחשוף הזדמנויות צמיחה חדשות. פרוסט אנד סאליבן (Frost & Sullivan) דירגה אותה השנה כמובילה בקטגוריית פתרונות ניתוח ביג דטה מבוססי AI. המגזין CIO ציין את החברה כאחת מעשר חברות הסטארט-אפ הישראליות בתחום הפינטק.

מרגלית אמר כי "התקופה החדשה בכלכלה העולמית מגדילה משמעותית את הפשיעה הפיננסית על כל גווניה. פשיעה זו מסכנת את החברה האנושית בכל תחום, מביטחון החוסכים ותאגידים בינלאומיים ועד להלבנת כספים, טרור וסחר בבני אדם. אנו עקבים ומתריעים על טרנזקציות שנראות לכאורה תמימות אבל למעשה מבוצעות על ידי פושעי רשת. נצעיד את החברה להובלה עולמית בתוך שנים ספורות".

מארק גזית, מנכ"ל ת'טה ריי, אמר כי "בעידן שהופך דיגיטלי יותר, בו ארגונים מתמודדים עם אתגרים משמעותיים של פשיעה במרחב הקיברנטי, יש משקל גדול לפתרונות שמונעים פשיעת סייבר פיננסית. קשריו של מרגלית בעולם ההון סיכון והיכרותו עם עולם הטכנולוגיה יעמדו לרשות החברה. הוא יסייע לחברה לא רק להרחיב משמעותית את פעילותה בתחום הפיננסים – אלא גם לפרוץ לעולמות נוספים".

אראל מרגלית – יו"ר ת'טה ריי Reviewed by on . ד"ר אראל מרגלית מונה ליו"ר הדירקטוריון של ת'טה ריי (ThetaRay), כך הודיעה הספקית הישראלית למניעת פשיעת סייבר פיננסית. מרגלית, ח''כ לשעבר, יזם ויו"ר ומייסד קרן JV ד"ר אראל מרגלית מונה ליו"ר הדירקטוריון של ת'טה ריי (ThetaRay), כך הודיעה הספקית הישראלית למניעת פשיעת סייבר פיננסית. מרגלית, ח''כ לשעבר, יזם ויו"ר ומייסד קרן JV Rating: 0

הגיבו