תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » למרות הקורונה: הרווח של טלדור זינק פי שלושה
נתי אברהמי, מנכ"ל טלדור. צילום: רפאל בן דור

למרות הקורונה: הרווח של טלדור זינק פי שלושה

הצמיחה ברווח הנקי - עקב ירידה בהוצאות, כתוצאה מהתאמות למצב הנוכחי שטלדור ביצעה, שהביאו להגדלת הנזילות הפיננסית שלה

מאת 1 ביוני 2020, 10:20 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

טלדור פתחה את 2020 עם תוצאות טובות: ההכנסות שלה ברבעון הראשון של השנה אמנם ירדו במעט, אבל הרווח הנקי זינק בכמעט פי שלושה – כך עולה מהדו"חות הכספיים שהחברה פרסמה אתמול (א'). הסיבה המרכזית לעלייה התלולה ברווח הנקי היא ירידה גדולה יותר בהוצאות מאשר בהכנסות.

הדו"חות מראים כי ההוצאות הרבעוניות רשמו ירידה של 3.1% ל-192.4 מיליון שקלים ואילו ההכנסות קטנו ב-1.4% ל-202.9 מיליון. הרווח הנקי זינק ב-190.5% לשישה מיליון שקלים והרווח למניה – ב-184.2% ל-54 אגורות.

הירידה בהוצאות היא תוצאה של צעדי התאמה למצב הנוכחי שטלדור ביצעה עקב משבר הקורונה, שהביאו להגדלת הנזילות הפיננסית של החברה.

נתונים נוספים מעלים כי ההוצאות הגולמיות של טלדור קטנו ברבעון ב-3.7% ל-171.8 מיליון שקלים, הרווח הגולמי עלה ב-13% ל-31.1 מיליון והרווח הגולמי השולי עמד על 15.33%. בסעיפים התפעוליים, ההוצאות גדלו ב-1.6% ל-20.6 מיליון שקלים והרווח זינק ב-44.9% ל-10.5 מיליון. חבות המס נותרה כמעט ללא שינוי ועמדה על 2.31 מיליון דולר.

"המשך שיפור בכל החטיבות של טלדור"

נתי אברהמי, מנכ"ל טלדור, אמר לאחר פרסום הנתונים כי "תוצאות הרבעון הראשון מציגות שיפור משמעותי בשיעורי הרווחיות של החברה, הודות להמשך השיפור בפעילות בכל החטיבות שלה, לצד מהלכי ההתייעלות שננקטו. במקביל, בחברה מושקעים מאמצים רבים בהרחבת סל הפתרונות והתאמתו לצרכי השוק המשתנים. אנחנו ממשיכים גם במאמצים לרכוש גופים סינרגטיים ולצרפם אלינו".

"החברה ממשיכה להיות ממוקדת בנושא שיפור הרווחיות ותזרים המזומנים", הוסיף. "ברבעון הראשון יצרנו תזרים מזומנים חיובי מפעילות שוטפת בסך של שמונה מיליון שקלים, וזאת בהמשך לתזרים חיובי בסך של 42 מיליון בכל 2019. הגמישות הפיננסית והמאזן החזק של טלדור, לצד הפעילות הרחבה מול גופים ממשלתיים וציבוריים, שמהווים עוגן עבורנו, מאפשרים לנו לצלוח בצורה טובה את האתגרים הנוכחיים במשק".

למרות הקורונה: הרווח של טלדור זינק פי שלושה Reviewed by on . טלדור פתחה את 2020 עם תוצאות טובות: ההכנסות שלה ברבעון הראשון של השנה אמנם ירדו במעט, אבל הרווח הנקי זינק בכמעט פי שלושה - כך עולה מהדו"חות הכספיים שהחברה פרסמה טלדור פתחה את 2020 עם תוצאות טובות: ההכנסות שלה ברבעון הראשון של השנה אמנם ירדו במעט, אבל הרווח הנקי זינק בכמעט פי שלושה - כך עולה מהדו"חות הכספיים שהחברה פרסמה Rating: 0

הגיבו