תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » היי-טק עולמי » קוואלקום חוזה: מכירות מכשירים תואמים ל-5G יוכפלו בתוך שנתיים
5G. צילום אילוסטרציה: BigStock

קוואלקום חוזה: מכירות מכשירים תואמים ל-5G יוכפלו בתוך שנתיים

יצרנית השבבים המובילה מעריכה שכבר ב-2021 יוכפל מספר הטלפונים שיימכרו בעולם עם קישוריות מובנית לדור החמישי, לעומת 2020, והיא אף צופה שבשנה לאחר מכן, 2022, השימוש יעלה באופן משמעותי ביותר מ-50%

מאת 20 בנובמבר 2019, 16:05 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בישראל כנראה עוד ייקח זמן רב יחסית עד שהדור הסלולרי החמישי יהפוך למציאות, אבל בעולם המנועים כבר פועלים בכל הכוח לקראת השימושים הציבוריים והמסחריים בו.

למעשה קוואלקום, יצרנית השבבים המובילה, מעריכה שכבר ב-2021 יוכפל מספר הטלפונים שיימכרו בעולם עם קישוריות מובנית ל-5G, לעומת 2020, והיא אף צופה שבשנה לאחר מכן, ב-2022, הנתון ימשיך ויצמח באופן משמעותי ביותר מ-50%. למעשה התחזית של החברה קובעת שקצב האימוץ של הדור החדש יהיה מהיר יותר מזה של הדור הרביעי, וזאת מכיוון שהתשתיות הפעם מוכנות בזמן, כמו גם השבבים שמשולבים בטלפונים.

לפי התחזית של החברה, במהלך 2020 יימכרו בין 175 ל-225 מיליון טלפונים, והמספר הזה לכל הפחות יוכפל כאמור ב-2021, ויגיע ל-450 מיליון יחידות, ויצמח עד 750 מיליון כבר ב-2022.

קוואלקום

קוואלקום

קוואלקום השיקה כבר דור שני של מודמים המציעים קישוריות 5G, וגם שאר יצרניות המעבדים בשוק כמו סמסונג, וואווי, מדיה-טק, ואחרות נמצאות לא רחוק ממנה עם פיתוחים משלהן. למעשה, השוק כבר מציע כמה וכמה דגמים של טלפונים מתקדמים עם קישוריות סלולרית דור חמישי, לקראת ההשקה בפועל של השירותים.

הדור החמישי, כזכור, אמור להפוך את הרשת הסלולרית למהירה באופן משמעותי יותר מהדור הרביעי ולאפשר יישומים שלא אפשריים כיום. תעשיית הרכב האוטונומי היא זו שמצפה בעיקר ליישום מהיר של הדור החמישי ברחבי העולם.

קוואלקום חוזה: מכירות מכשירים תואמים ל-5G יוכפלו בתוך שנתיים Reviewed by on . בישראל כנראה עוד ייקח זמן רב יחסית עד שהדור הסלולרי החמישי יהפוך למציאות, אבל בעולם המנועים כבר פועלים בכל הכוח לקראת השימושים הציבוריים והמסחריים בו. למעשה קוו בישראל כנראה עוד ייקח זמן רב יחסית עד שהדור הסלולרי החמישי יהפוך למציאות, אבל בעולם המנועים כבר פועלים בכל הכוח לקראת השימושים הציבוריים והמסחריים בו. למעשה קוו Rating: 0

הגיבו