תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » רונית אטד מונתה למנכ"לית מיקרוסופט ישראל
רונית אטד, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל. צילום: גיא הכט

רונית אטד מונתה למנכ"לית מיקרוסופט ישראל

אטד, מנכ"לית אלעד מערכות, תנהל את הסניף הישראלי של מיקרוסופט החל מאוקטובר - במקומה של שלי לנצמן ● היא תוביל את הסניף בתחרות העיקשת של Azure מול שאר מוצרי הענן, ובמרכזם של AWS וגוגל

מאת 1 ביולי 2019, 11:20 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט ישראל הודיעה הבוקר (ב') כי מינתה את רונית אטד לתפקיד מנכ"לית החברה במקום שלי לנצמן, שהודיעה לפני כחודש על פרישתה מהתפקיד. אטד תיכנס לתפקיד באוקטובר ותוביל במסגרתו את הזרוע העסקית של החברה, שמקדמת את המוצרים הבולטים שלה לארגונים, בהם Office 365 והענן Azure. זאת, לצד אסף רפפורט, שמשמש כמנכ"ל המחקר והפיתוח שלה בארץ.

אטד מצטרפת למיקרוסופט ישראל לאחר ששימשה בשנתיים האחרונות כמנכ"לית אלעד מערכות, אחת מחברות התוכנה הגדולות בארץ, שמונה כ-1,000 עובדים. כחלק מתפקידה באלעד היא הובילה להרחבת ההפצה של אחד ממוצרי הדגל של החברה – SimpleChat, שהינו פתרון רב ערוצי לתמיכה בלקוחות. תחת ניהולה, החברה אף רכשה בספטמבר האחרון את פישה, חברה ישראלית שעוסקת בעולם האי קומרס.

לאטד ניסיון של 20 שנים בניהול מערכות IT מורכבות וגדולות, וכן ידע וניסיון בהובלת תהליכים עסקיים, הטמעת טכנולוגיות חדשניות ורכישות. לפני שהצטרפה לאלעד היא כיהנה כסמנכ"לית בכירה במגוון תפקידי ניהול ומכירות באמדוקס – תחילה בארצות הברית, בחטיבת AT&T, במשך 12 שנים, ועם חזרתה לארץ כסמנכ"לית בחטיבה העסקית של החברה. במסגרת תפקיד זה היא לקחה חלק ברכישת קומברס ושילובה באמדוקס.

ההשכלה האקדמית של אטד כוללת תארים ראשון ושני בהנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון. בנוסף, היא בוגרת מסלול המצוינות בניהול באמדוקס וחברה בארגון YPO העולמי.

מיקרוסופט ישראל מתמקדת בטכנולוגיות ובפתרונות ענן המבוססים על שלושת העננים של החברה – Azure, Office 365 ו-Dynamics 365. הענן של הענקית מרדמונד אמנם הולך וצובר תאוצה בארגונים בישראל, אך החברה נתקלת בתחרות קשה מצד המתחרות הפופולריות לא פחות, ובמרכזן AWS וגוגל.

אטד אמרה כי "בתום שנתיים שבהן הובלתי את אלעד מערכות אני ממשיכה לאתגר הבא. הייתה לי הזכות להיות חלק בהתפתחות החברה בתחום מעורבות הלקוח. אני נרגשת להצטרף למיקרוסופט העולמית ולהוביל את הפעילות העסקית בישראל. זהו הזמן למקסם את הערך המוסף של החברה, על מגוון המוצרים, הפתרונות והשירותים שאותם היא מציעה".

רונית אטד מונתה למנכ"לית מיקרוסופט ישראל Reviewed by on . מיקרוסופט ישראל הודיעה הבוקר (ב') כי מינתה את רונית אטד לתפקיד מנכ"לית החברה במקום שלי לנצמן, שהודיעה לפני כחודש על פרישתה מהתפקיד. אטד תיכנס לתפקיד באוקטובר ות מיקרוסופט ישראל הודיעה הבוקר (ב') כי מינתה את רונית אטד לתפקיד מנכ"לית החברה במקום שלי לנצמן, שהודיעה לפני כחודש על פרישתה מהתפקיד. אטד תיכנס לתפקיד באוקטובר ות Rating: 0

תגובות (1)

 • Avatar

  יואש טרוקמן

  רונית ממשיכה הלאה לאחד התפקידים המשמעותיים בעולם ההייטק, זאת בהמשך לעבודה המופלאה שעשתה באלעד בשנתיים האחרונות.
  רונית הובילה מהלכים חוצי ארגון אשר מהווים את התשתית לצמיחה העתידית של אלעד מערכות.
  אני מאוד מפרגן ושמח עבור רונית אשר הפגינה מנהיגות וניחנה בעבודת צוות ואנושיות בלתי מתפשרת. מזמין מאחל לרונית המון הצלחה בהמשך הדרך. רונית תמשיך בתפקידה באלעד מערכות בחודשים הקרובים.

  בשם הבעלים ומועצת המנהלים,

  יואש טרוקמן, יו"ר אלעד מערכות

הגיבו