לאן התקדמה עדית שרויטמן, לשעבר מנמ"רית קוקה קולה ישראל?

כמה חודשים אחרי שעזבה את החברה המרכזית למשקאות קלים הצטרפה שרויטמן לסאפ ישראל, כמנהלת חטיבת הייעוץ המקצועי

עדית שרויטמן, מנהלת חטיבת הייעוץ המקצועי בסאפ ישראל. צילום: יח"צ

עדית שרויטמן, לשעבר מנמ"רית החברה המרכזית למשקאות קלים (קוקה קולה ישראל), הצטרפה לסאפ ישראל, כמנהלת חטיבת הייעוץ המקצועי. החטיבה מספקת שירותי יישום פתרונות סאפ עם שילוב של מומחיות בפלטפורמות דיגיטליות, בינה עסקית, אינטרנט של הדברים ועוד.

שרויטמן פרשה מהחברה המרכזית למשקאות קלים לפני מספר חודשים ובמקומה מונה רמי רימרצ'וק, שהיה מנהל חטיבת היישומים והדיגיטל של החברה. היא עבדה בחברה זו מ-2011. במסגרת תפקידה הובילה שרויטמן מהלכים אסטרטגיים בתחום מערכות המידע, הטמיעה מערכות והייתה מעורבת בליבת העסקים של קונצרן המשקאות והמזון הגדול.

בקריירה החדשה שלה סוגרת שרויטמן מעגל, מאחר שאחרי שמונה שנים בכיסא המנמ"רית היא חוזרת לצד של הספקים. לפני שהצטרפה לחברה המרכזית למשקאות קלים הייתה שרויטמן סמנכ"לית המכירות והשיווק ב-EDS – חטיבת האנטרפרייז של HP, ולפני כן מילאה תפקידי ניהול בכירים בחברה, במשך כשנתיים וחצי. קודם לכן היא כיהנה כמנכ"לית קונסיסט מערכות מקבוצת קונסיסט במשך כשלוש שנים, ולפני כן שימשה סמנכ"לית פעילות חטיבות היישום והמכירות של סאפ בנס ובתפקידי ניהול נוספים בחברה זו.

לשרויטמן תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בסטטיסטיקה מאוניברסיטת תל אביב. את שירותה הצבאי היא עשתה ביחידת ממר"ם. בין השנים 2014 ל- 2016 שימשה שרויטמן כחברת ועדת האיתור לבחירת המנמ"ר המצטיין בתחרות של אנשים ומחשבים, בראשות פרופ' גדי אריאב.

שרויטמן אמרה כי היא "נרגשת מהתפקיד שלה בסאפ, מאחר שהוא מציב אתגרים רבים ומעניק חוויית עבודה מיוחדת בחברה רב לאומית".

תגובות

(4)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. ברוך מרמור

    כל הכבוד, ידעתי שנועדת לדברים גדולים, ולא םנראה שאת מפספסת ממש שום דבר. עשית דרך יפה ומשכנעת. צר לי שלא יוצא לנו להחליף פה ושם משפט או מילה. פעם זה היה ממש נחמד.
    אני מערץ מרחוק.

  2. מוטי ברנוב

    גבירה משכמה ומעלה
    בהצלחה רבתי !!!!!!!!!!!!!

אירועים קרובים