תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » ממשלת דרום קוריאה נפרדת מ-Windows ועוברת ללינוקס
Windows, מערכת ההפעלה של מיקרוסופט. צילום: BigStock

ממשלת דרום קוריאה נפרדת מ-Windows ועוברת ללינוקס

כשברקע סיום התמיכה ב-Windows 7, הצפוי להתרחש בינואר 2020, הממשל החליט לומר שלום למיקרוסופט, ולעבור להשתמש בלינוקס

מאת 21 במאי 2019, 14:05 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סיום התמיכה ב-Windows 7 הולך ומתקרב. למעשה, זה יקרה בינואר 2020. עם זאת, משתמשים רבים ברחבי העולם מעדיפים שלא לעשות את מה שנראה כצעד הטבעי ביותר: לשדרג ל-Windows 10. אחת הלקוחות הללו החליטה לוותר על Windows בכלל במהלך שיכול, לפחות אצל חלק מהאנשים, להצטייר כיותר מרק מכה קטנה בכנף של מיקרוסופט – כי מדובר בממשלת דרום קוריאה.

לפי דיווח שפורסם בסוף השבוע, הממשל בסיאול החליט שזו נקודת הזמן הטובה ביותר לומר שלום, ולעבור להשתמש בלינוקס לאורך כל שדרת המחשוב הממשלתית, מהשרתים ועד לתחנות העבודה ולמחשבים הניידים המשרתים את הפקידים. אמנם עדיין לא ברור איזו גרסת לינוקס תיבחר, כי הממשל בוחן כעת מספר הפצות, אבל זה עומד לקרות.

אגב, בטווח רחוק אמנם מנהל לשכת השירות במשרד הפנים הדרום קוריאני, צ'וי יאנג היוק, צופה חסכון ניכר, בגלל המעבר לשימוש במערכת הפעלה שמבוססת על קוד פתוח, אבל בטווח הקצר ההערכה היא כי המעבר ידרוש מהממשל להשקיע לפחות חצי מיליארד דולר שיושקעו בשדרוגי חומרה והכשרות.

ממשלת דרום קוריאה נפרדת מ-Windows ועוברת ללינוקס Reviewed by on . סיום התמיכה ב-Windows 7 הולך ומתקרב. למעשה, זה יקרה בינואר 2020. עם זאת, משתמשים רבים ברחבי העולם מעדיפים שלא לעשות את מה שנראה כצעד הטבעי ביותר: לשדרג ל-Window סיום התמיכה ב-Windows 7 הולך ומתקרב. למעשה, זה יקרה בינואר 2020. עם זאת, משתמשים רבים ברחבי העולם מעדיפים שלא לעשות את מה שנראה כצעד הטבעי ביותר: לשדרג ל-Window Rating: 0

הגיבו