תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » קפצו למעלה: מינויי בכירים חדשים בסיטרה נטוורקס
מוטי אוקסמן, דירקטור מכירות ישראל בסיטרה נטוורקס. צילום: מרב בכר

קפצו למעלה: מינויי בכירים חדשים בסיטרה נטוורקס

מוטי אוקסמן מונה לדירקטור מכירות ישראל בחברה ● אלכס פרידמן ישמש כמנהל ערוצי ההפצה שלה

מאת 20 במאי 2019, 12:59 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סיטרה נטוורקס, המתמחה באבטחת שרותי קבצים מהקצה לענן הודיעה בימים אלו על מינוים של מוטי אוקסמן לדירקטור מכירות ישראל בחברה ושל אלכס פרידמן למנהל ערוצי הפצה בישראל.

אוקסמן, אשר שימש כמנהל ערוצי הפצה בחברה, ינהל כעת את כל פעילות המכירות בישראל, זאת, אמרו בחברה, לאור הגדלת הפעילות באופן משמעותי, בשוק הישראלי.

 אלכס פרידמן מנהל ערוצי הפצה בישראל. סיטרה נטוורקס. צילום: יח"צ

אלכס פרידמן מנהל ערוצי הפצה בישראל, סיטרה נטוורקס. צילום: יח"צ

פרידמן, שניהל לקוחות גדולים במספר חברות גדולות מיישמות כמו ONE1, בזק בינלאומי ופרטנר , ינהל את ערוצי ההפצה בישראל.

סיטרה נטוורקס נוסדה ב-2008 על ידי יוצאי צ'ק פוינט וכיום מונה כ-150 עובדים, מהם 80 בישראל. מוצרי החברה כוללים חומרה ותוכנה, ומאפשרים לספקי שירותי IT לחברות גדולות להשיק ולנהל פתרונות לאחסון, גיבוי ושיתוף קבצים בצורה אופטימלית על גבי תשתית ענן פרטית או ציבורית. החברה גייסה כ-100 מיליון דולר ממשקיעים וביניהם בנצ'מרק, בסמר, וונרוק ווינטג', סיסקו, רד דוט וסינגטל.

קפצו למעלה: מינויי בכירים חדשים בסיטרה נטוורקס Reviewed by on . סיטרה נטוורקס, המתמחה באבטחת שרותי קבצים מהקצה לענן הודיעה בימים אלו על מינוים של מוטי אוקסמן לדירקטור מכירות ישראל בחברה ושל אלכס פרידמן למנהל ערוצי הפצה בישרא סיטרה נטוורקס, המתמחה באבטחת שרותי קבצים מהקצה לענן הודיעה בימים אלו על מינוים של מוטי אוקסמן לדירקטור מכירות ישראל בחברה ושל אלכס פרידמן למנהל ערוצי הפצה בישרא Rating: 0

הגיבו