תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » אפל מרעננת את ה-MacBook
Macbook Pro. צילום אילוסטרציה: Tashka2000, BigStock

אפל מרעננת את ה-MacBook

צפוייה להשיק השנה עדכוני חומרה עבור מחשבים אלו ● עיצובם מחדש נדחה על פי ההערכות למחצית הראשונה של 2021

מאת 10 באפריל 2019, 11:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפל צפוייה להשיק השנה עדכוני חומרה עבור מחשבי ה-MacBook שלה, אבל העדכון הזה יהיה רק פנימי. למרות ציפיות לעיצוב מחדש של מחשבי ה-MacBook Pro, כולל שילוב של מסכי 16 אינץ' ומעלה, הוא יידחה לפחות עד למחצית הראשונה של 2021 – כך לפי ההערכות.

הצפי לעיצוב מחדש, ושימוש במסכים בגדלים מיוחדים של 16 ו-16.5 אינץ', נולד עקב תחזית של האנליסט מינג-צ'י קו, שנחשב לאחד המדויקים ביותר בתחזיות שלו לגבי מוצרי אפל. עם זאת, הוא עצמו שינה לאחרונה את התחזית שלו והציב תאריך יעד חדש על המפה.

בכל מקרה, הגודל הפיזי של המחשבים לא אמור להשתנות בהשוואה למחשבים עם מסכי 15 אינץ'.

אופנת המסגרת הדקיקה מגיעה ל-MacBook

באפל מתכוונים, כמו יצרניות מחשבים אחרות, להביא גם ל-MacBook שלה את אופנת המסגרת הדקיקה שכל כך מאפיינת כיום את שוק הטלפונים החכמים.

עוד לפני השקת מחשבי MacBook Pro צופה האנליסט קו כי אפל תשיק גם גרסאות חדשות של iPad עם מסכי 10 וכד 12 אינץ' ברבעון הרביעי של 2020 או ברבעון הראשון של 2021.

 

אפל מרעננת את ה-MacBook Reviewed by on . אפל צפוייה להשיק השנה עדכוני חומרה עבור מחשבי ה-MacBook שלה, אבל העדכון הזה יהיה רק פנימי. למרות ציפיות לעיצוב מחדש של מחשבי ה-MacBook Pro, כולל שילוב של מסכי 1 אפל צפוייה להשיק השנה עדכוני חומרה עבור מחשבי ה-MacBook שלה, אבל העדכון הזה יהיה רק פנימי. למרות ציפיות לעיצוב מחדש של מחשבי ה-MacBook Pro, כולל שילוב של מסכי 1 Rating: 0

הגיבו