תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » הכירו את הניידים החדשים של LG
סדרת ה-K החדשה של LG. צילום: יח"צ

הכירו את הניידים החדשים של LG

מסך ברזולוציית +HD בלבד ● בסיס מערכת על שבב שהחברה שמציעה 8 ליבות במהירות 2 גיגה-הרץ ושימוש בבינה מלאכותית לצורך צילום תמונות ● כך ייראו המכשירים החדשים של LG

מאת 21 בפברואר 2019, 14:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

LG מתכוונת להשיק במסגרת MWC 2019 שני מכשירי דגל, כפי שכבר פרסמנו, אבל אולי בגלל שהיא חוששת שלא יהיה לה מספיק זמן לתפוס כותרות, היא מיהרה אתמול גם כן להכריז על שלושה טלפונים חדשים לשוק הביניים ושוק הכניסה.

כל המכשירים הללו, לפי דיווחים קודמים, היו אמורים להיות מוצגים גם כן לראשונה במסגרת התערוכה בברצלונה. מדובר בשני מכשירים בסדרת ה-K, ה-K40 ו-הK50 ובנוסף היא תשיק גם את ה-Q60 שהוא הבולט מבין השלושה. ההבדלים בין השלושה מינורים, ובאמצעותם תוכל LG לתת תשובה לכמה נקודות מחיר.

כל המכשירים מגיעים עם מסך ברזולוציית +HD בלבד, ושלושתם מבוססים על מערכת על שבב שהחברה טרם פרסמה עליה פרטים, מעבר לכך שהיא מציעה 8 ליבות במהירות 2 גיגה-הרץ.

 מסדרת ה-K החדשה של LG. צילום: יח"צ

מסדרת ה-K החדשה של LG. צילום: יח"צ

שימוש בבינה מלאכותית לצורך צילום תמונות

שלושתם עושים שימוש גם בבינה מלאכותית לצורך צילום תמונות, ושלושתם גם מציעים תמיכה בטכנולוגיית צליל היקפי DTS:X 7.1 בעת חיבור לאוזניות, עמידות בתקן הצבאי MIL-STD 810G, וגם כפתור להפעלה מהירה של העוזרת הווירטואלית Google Assistant.

ל-Q60 יש מסך 6.26 אינץ' עם מגרעת קטנה למעלה, והוא מצויד ב3 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 גיגה-בייט זיכרון אחסון. הסוללה שלו היא בנפח עבודה של 3.500mAh והמצלמה הקדמית מצוידת בחיישן 13 מגה-פיקסלים. ל-Q60 יש מאחור שלוש מצלמות: 16 מגה-פיקסלים עם תמיכה ב-PDAF, 5 מגה-פיקסלים בזווית רחבה במיוחד, והשלישית היא מצלמת עומק עם חיישן 2 מגה-פיקסלים.

ל-K50 יש מסך מעט קטן יותר בגודל 6.2 אינץ', אך באותה תצורה. הוא מגיע עם 32 גיגה-בייט זיכרון אחסון, ומאחור שתי מצלמות: 13 מגה-פיקסלים עם תמיכה ב-PDAF ומצלמת עומק עם חיישן 2 מגה-פיקסלים.

ה-K40 כבר יחסית שונה. העיצוב שלו יחסית ישן, בתצורה של 2.5D קלאסית עם מסך מאורך אך לא מלא, והוא מגיע רק עם 2 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 גיגה-בייט זיכרון אחסון.

הסוללה שלו היא בנפח של 3,000mAh שעה, ומקדימה יש מצלמה בגודל 8 מגה-פיקסלים עם מבזק, ומאחור מצלמה אחת בלבד, 16 מגה-פיקסלים עם תמיכה ב-PDAF.
הזמינות בפועל, והמחירים, טרם פורסמו אבל אפשר להעריך שהם יגיעו לשוק לקראת סוף מרץ הקרוב.

הכירו את הניידים החדשים של LG Reviewed by on . LG מתכוונת להשיק במסגרת MWC 2019 שני מכשירי דגל, כפי שכבר פרסמנו, אבל אולי בגלל שהיא חוששת שלא יהיה לה מספיק זמן לתפוס כותרות, היא מיהרה אתמול גם כן להכריז על ש LG מתכוונת להשיק במסגרת MWC 2019 שני מכשירי דגל, כפי שכבר פרסמנו, אבל אולי בגלל שהיא חוששת שלא יהיה לה מספיק זמן לתפוס כותרות, היא מיהרה אתמול גם כן להכריז על ש Rating: 0

הגיבו