תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » מכשיר ה-V50 החדש של LG: ככה הוא נראה
LG V50 ThinkQ

מכשיר ה-V50 החדש של LG: ככה הוא נראה

הוא דומה מאוד ל-V40 שלפניו, אך עדיין נעשו בו כמה שינויים כמו הופעת לוגו 5G צהוב בגב ומתחתיו שלוש מצלמות וסורק טביעת האצבע ● תמונות ראשונות של המכשיר דלפו לרשת

מאת 19 בפברואר 2019, 11:16 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תערוכת הסלולר העולמית שתתקיים בברצלונה בסוף החודש עתידה, כמו בכל שנה, להיות הבמה להשקת לא מעט מכשירי סלולר חדשים, ובהם גם ה-LG V50 ThinkQ, ש-LG כבר פרסמה עליו כמה רמזים, אבל כעת דלפה תמונה שלו לרשת, שעולה ממנה כי המכשיר יחסה תחת אדרת ה-5G של ספרינט.

לפי התמונה, מכשיר ה-V50 נראה בדיוק כמו ה-V40 שלפניו, אך ב-V50 מופיעה לוגו 5G צהוב בגבו. מתחת הלוגו נראות שלוש המצלמות וסורק טביעת האצבע, כמו במכשיר ה-V40. בקדמת המכשיר נראית המצלמה הקדמית, המיקרופון וחיישן הטבוע במגרעת שקשה לראות בתמונה, אך הוא נראה בדיוק כמו במכשיר ה-V40.

קרבי המכשיר, לפי הדיווחים יהיו שונים: לבד משדרוג המודם לתמיכה ב-5G נושא המכשיר מערכת קירור חדשה, המבוססת על תא אדים בעל משטח גדול המכיל נוזל קירור בכמות כפולה מזה של ה-V40. עוד לפי הפרסומים, המכשיר יישא סוללה בת 4,000 מילי-אמפר לשעה לעומת 3,300 מילי-אמפר לשעה ב-40V, ויכלול את שבב הסנאפדראגון 855 החדש של קואלקום (7 ננו-מטר).

מכשיר ה-V50 החדש של LG: ככה הוא נראה Reviewed by on . תערוכת הסלולר העולמית שתתקיים בברצלונה בסוף החודש עתידה, כמו בכל שנה, להיות הבמה להשקת לא מעט מכשירי סלולר חדשים, ובהם גם ה-LG V50 ThinkQ, ש-LG כבר פרסמה עליו כ תערוכת הסלולר העולמית שתתקיים בברצלונה בסוף החודש עתידה, כמו בכל שנה, להיות הבמה להשקת לא מעט מכשירי סלולר חדשים, ובהם גם ה-LG V50 ThinkQ, ש-LG כבר פרסמה עליו כ Rating: 0

הגיבו