תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » ה-AirPods החדשות של אפל ימדדו לך את טמפרטורת הגוף
AirPods של אפל. צילום: BigStock

ה-AirPods החדשות של אפל ימדדו לך את טמפרטורת הגוף

הדגם החדש של האוזניות הפופולאריות צפוי לאפשר שימוש בכל אוזניה בכל אוזן ומדידת טמפרטורה של הגוף

מאת 6 בדצמבר 2018, 10:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפל צפויה להשיק כבר במהלך 2019 דגמים חדשים של אוזניות ה-AirPods הפופולאריות שלה. כך עולה מפטנטים שאושרו לאחרונה עבור החברה.

הפטנטים מציגים את הדרך בה אפל מתכוונת לשנות את העיצוב של האוזניות, ובאופן משמעותי למדי – העיצוב יהיה סימטרי לחלוטין כך שניתן יהיה להשתמש בכל אוזניה בכל אוזן.

כמו כן האוזניות גם אמורות להכיל חיישן מיוחד שיידע לאבחן את האוזן אליה מוכנסת האוזנייה, ואף לשנות את התפעול שלה בהתאם. למעשה, יהיו אלו אוזניות שמוגדרות כניתנות להחלפה זו עם זו, בעיצוב אוניברסלי הרבה יותר מה-AirPods הנוכחיות.

אינן מתאימות לכל משתמש

האוזניות המיוחדות הללו של אפל זכו להצלחה רבה, אולם הן אינן מתאימות לכל משתמש. יש לא מעט דיווחים שהן לא מתאימות לכל צורת אוזן וכן יכולות לעיתים לגרום לכאבים אם מכניסים אותן לאוזן בלחיצה קצת חזקה מדי.

בפטנט מתוארת גם תוספת של חיישן אחד לפחות ולו היבטים ביומטריים, כך שניתן יהיה לבצע תרחישי בדיקה שונים כמו מדידת טמפרטורה של הגוף, מעקב תנועה ואפילו פעולות בסיסיות יותר כמו מדידת הדופק.

 

ה-AirPods החדשות של אפל ימדדו לך את טמפרטורת הגוף Reviewed by on . אפל צפויה להשיק כבר במהלך 2019 דגמים חדשים של אוזניות ה-AirPods הפופולאריות שלה. כך עולה מפטנטים שאושרו לאחרונה עבור החברה. הפטנטים מציגים את הדרך בה אפל מתכוונ אפל צפויה להשיק כבר במהלך 2019 דגמים חדשים של אוזניות ה-AirPods הפופולאריות שלה. כך עולה מפטנטים שאושרו לאחרונה עבור החברה. הפטנטים מציגים את הדרך בה אפל מתכוונ Rating: 0

הגיבו