תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » מיקרוסופט, סאפ ואדובי רוצות לסייע לנצל נכון את המידע הארגוני
סאטיה נאדלה, מנכ"ל ויו"ר דירקטוריון מיקרוסופט. צילום: קובי קנטור ז"ל

מיקרוסופט, סאפ ואדובי רוצות לסייע לנצל נכון את המידע הארגוני

שלוש חברות הענק הקימו את יוזמת Open Data, במטרה ליצור מודל שיהיה בשימוש של מערכות המידע שלהן ● סאטיה נאדלה, מנכ"ל מיקרוסופט, הכריז על היוזמה בכנס של החברה

מאת 4 באוקטובר 2018, 17:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שלוש מחברות התוכנה הגדולות בעולם – מיקרוסופט, סאפ ואדובי – הכריזו על יוזמה משותפת להגדרת מודל מידע פתוח. על היוזמה החדשה, Open Data, הכריז מנכ"ל מיקרוסופט, סאטיה נאדלה, בכנס Ignite של החברה, שנערך בימים אלה באורלנדו, פלורידה.

המטרה הראשית של שלוש חברות הענק היא לספק פתרון לבעיה כואבת – ניצול נכון ואמין של המידע הארגוני, מבפנים ומבחוץ, שלעתים קרובות מפוזר על פני מערכות מידע שונות. האמצעי הוא ליצור מודל מידע שיהיה בשימוש של מערכות המידע הגדולות: Azure ו-Dynamics 365 של מיקרוסופט, C/4HANA של סאפ ו-Experience Cloud של אדובי.

"יש לכם חבילות תוכנה מאוד חכמות ועשירות מסאפ, מאדובי וממיקרוסופט", פנה נאדלה ליושבים בקהל, "והמחויבות שאתם שומעים מהשלוש הללו היא שהן הולכות לשחרר את המידע לאורך כל המערכות הללו. לא יהיו יותר מצבורי מידע. חשבו על כל המידע כעל משאב רציף ומתחדש אחד".

נאדלה אף פנה לחברות נוספות להצטרף ליוזמה ולשותפות אותה כינה "תבנית עבודה פתוחה" שעליה אפשר להיבנות. לדברי מיקרוסופט, בין חברות הענק הראשונות שיתמכו בכך ניתן למצוא את וולמארט, קוקה קולה ויוניליוור.

מיקרוסופט, סאפ ואדובי רוצות לסייע לנצל נכון את המידע הארגוני Reviewed by on . שלוש מחברות התוכנה הגדולות בעולם - מיקרוסופט, סאפ ואדובי - הכריזו על יוזמה משותפת להגדרת מודל מידע פתוח. על היוזמה החדשה, Open Data, הכריז מנכ"ל מיקרוסופט, סאטי שלוש מחברות התוכנה הגדולות בעולם - מיקרוסופט, סאפ ואדובי - הכריזו על יוזמה משותפת להגדרת מודל מידע פתוח. על היוזמה החדשה, Open Data, הכריז מנכ"ל מיקרוסופט, סאטי Rating: 0

הגיבו