רון רהב מווסטרן דיגיטל ירצה ב-CA World ’16 על יישום CA PPM בסאנדיסק

המוצר CA PPM מאפשר למנהלי פרויקטים להיות בקשר מיטבי עם צוותיהם באמצעות חוויית משתמש אינטואיטיבית, שנועדה לפשט את העבודה ולהאיץ את מהירות הפרויקט

08/11/2016 13:21
רון רהב, מנהל תחום PPM גלובלי בווסטרן דיגיטל. צילום: יח"צ

ארגונים רבים מיישמים את המוצר CA PPM (ר"ת CA Product & Portfolio Manager), של CA Technologies, למטרות שונות. בכל היישומים קיים דבר עקבי בולט – הרצון לשמור על רמה גבוהה של איכות הנתונים עבור מקבלי ההחלטות, כדי ליצור בקרבם אמון לגבי מידת הדיוק הגבוהה של הנתונים.

בכנס השנתי של CA Technologies, שיתקיים בתאריכים 14-18 בנובמבר בלאס וגאס, יסביר רון רהב, מנהל תחום PPM גלובלי בווסטרן דיגיטל (Western Digital), כיצד קידמה סאנדיסק (SanDisk) – שנרכשה לפני כחצי שנה על ידי ווסטרן דיגיטל – את CA PPM לרמה גבוהה יותר של בשלות ושלמות הנתונים כדי להבטיח אמון בתובנות של הניהול.

רהב יסביר למשתתפי הכנס כיצד שיתוף פעולה ותקשורת בין צוותים ברחבי העולם, אוטומציית עדכון נתונים, וייצוג נכון ופרואקטיבי של נתונים ב-CA PPM, סייע להנהלת סאנדיסק לשפר את מודל קבלת ההחלטות.

לשמור על המוטיבציה

CA Technologies מיוצגת בישראל על ידי NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס. הכנס – CA World ’16 – יעסוק במהפיכת התוכנה בעידן כלכלת האפליקציות וביכולתה ליצור יתרון בתחום האג'יליות. בכנס צפויים להשתתף אלפי משתתפים מכל רחבי העולם, בתוכם כ-20 משתתפים מישראל.

המוצר CA PPM מאפשר למנהלי פרויקטים להיות בקשר מיטבי עם צוותיהם באמצעות חוויית משתמש אינטואיטיבית, שנועדה לפשט את העבודה ולהאיץ את מהירות הפרויקט. יכולת זו, בזמן הנכון, מספקת תובנות לגבי ביצועי הצוותים מול האסטרטגיה, ומאפשרת למנהלי פרויקטים לשמור על המוטיבציה של חברי הצוות ולהביא לביצועים טובים יותר בפרויקט. למעשה CA PPM מחבר באופן הדוק אסטרטגיה עסקית עם הפיתוח.

להעריך רעיונות חדשים

המוצר מאפשר למנהלי ה-IT לנהל פרויקטים זריזים וגמישים (אג'ייל), פרויקטים לא מובנים (unstructured) ופרויקטים מסורתיים ממסוף מרכזי, ולהבטיח שהם פועלים על פי דרישות המהירות והמשאבים של העסק. CA PPM הוא הפתרון היחיד מסוגו היוצר התאמה בין תובנה עסקית לבין ניהול פורטפוליו המוצרים, ומאפשר להגביר ביצועים עסקיים.

PPM מציע כללי תעדוף מתקדמים תוך התבססות על אילוצי המשאבים ויצירת תרחישים שונים להשוואה חכמה. ניתן לתזמן דברים על סמך הקיבולת של הצוות ולא על משך משימה, דבר המביא לתכנית יותר מציאותית בפחות זמן. השימוש ב-PPM מאפשר להעריך רעיונות חדשים, ולמפות את המאמץ באמצעות לוחות מחוונים, מפות דרכים ויזואליות וטכניקות אחרות. כך ניתן לקבל החלטות העונות בצורה הטובה ביותר על ציפיות השוק תוך ניהול תקציב ומשאבים.

PPM ניתן גם ליישום בשילוב עם Agile Central (לשעבר Rally) ובכך ניתן מענה לניהול תהליכי פיתוח תוכנה אג'ייל כחלק מניהול של פרויקטים כלליים, אשר כוללים היבטים נוספים מעבר למערכי התוכנה.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים