תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » התפוצצה עסקת המכירה של 018-אקספון לאחר שהמחאת הרכישה חזרה

התפוצצה עסקת המכירה של 018-אקספון לאחר שהמחאת הרכישה חזרה

בנק דיסקונט הודיע אתמול (א') לאקספון אינק - החברה האם של 018-אקספון - כי לא יכבד את ההמחאה על סך 11.4 מיליון שקלים שקיבלה מהרוכשת, בלוקשתיל ● 018-אקספון הודיעה, כי תנקוט בצעדים משפטיים נגד דוד סלע, הבעלים של בלוקשתיל, ונגד חברות שבבעלותו ● בנוסף, מסרה החברה, כי תנהל בימים הקרובים מו"מ עם מספר גורמים שהתעניינו ברכישתה ● סלע בתגובה: "החלטתי לרדת מהעסקה, כי 018-אקספון לא באמת רצתה למכור, ולקחה אותי כקורבן"

מאת 30 בנובמבר 2009, 10:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ספקית התקשורת 018-אקספון עומדת שוב למכירה, לאחר שבנק דיסקונט הודיע לחברה האם שלה, אקספון אינק, כי המחאה שקיבלה מחברת בלוקשתיל, שרכשה לאחרונה את השליטה ב-018-אקספון, חזרה עקב אי כיסוי מספיק. זאת, לאחר שדוד סלע, הבעלים של בלוקשתיל, החליט לרדת מהעסקה – וביטל את ההמחאה, שהייתה על סך 11.4 מיליון שקלים. הרכישה נקבעה לפי שווי חברה של 10 מיליון דולרים, ובלוקשתיל קיבלה תמורתה 69% ממניות החברה.

מ-018-אקספון נמסר, כי התחייבויותיהם הכספיות של דוד סלע, הבעלים של בלוקשתיל, ושל החברה עצמה, מגובות בהסכם המכירה, וסלע אף נתן ערבות אישית לפירעון השיק שחזר. לדברי החברה, זו "תפעל למצות את כל הסעדים המשפטיים העומדים לרשותה, לרבות פתיחת הליכי הוצאה לפועל נגד סלע באופן אישי ונגד חברות שבבעלותו. יחד עם זאת, החברה מתכוונת לחזור למשא ומתן עם מספר גורמים שהביעו התעניינות ברכישתה כבר בימים הקרובים".

בלוקשתיל היא חברה הפועלת בשוק התקשורת המקומי מזה כ-20 שנים. היא משמשת כמשווקת של חברות מרכזיות בשוק התקשורת המקומי, בהן פרטנר ו-012-סמייל.

סלע אמר בתגובה לאנשים ומחשבים, כי "018-אקספון הייתה צריכה לשלם אגרות חוב ולא היה לה כסף, ולכן לקחו אותי כקורבן. הם לא באמת רצו למכור את החברה, הם לא הסדירו את נושא הרשיון מול משרד התקשורת ולא דאגו לאישורים. לפיכך, החלטתי לרדת מהעסקה".

התפוצצה עסקת המכירה של 018-אקספון לאחר שהמחאת הרכישה חזרה Reviewed by on . ספקית התקשורת 018-אקספון עומדת שוב למכירה, לאחר שבנק דיסקונט הודיע לחברה האם שלה, אקספון אינק, כי המחאה שקיבלה מחברת בלוקשתיל, שרכשה לאחרונה את השליטה ב-018-אקס ספקית התקשורת 018-אקספון עומדת שוב למכירה, לאחר שבנק דיסקונט הודיע לחברה האם שלה, אקספון אינק, כי המחאה שקיבלה מחברת בלוקשתיל, שרכשה לאחרונה את השליטה ב-018-אקס Rating:

תגובות (1)

  • Avatar

    חחח

    מה הקישקוש הזה?
    הצ'ק חזר בגלל אכ"מ לא?אין כיסוי מספיק, זה אומר שאין כסף.מה אתה מנסה לקנות משהו כשאין לך כסף בשבילו?ועוד מבלבל לנו פה את המוח?

הגיבו