תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » לא עוד Nexus: גוגל תשיק סמארטפונים תחת השם Pixel
לא עוד Nexus

לא עוד Nexus: גוגל תשיק סמארטפונים תחת השם Pixel

החברה צפויה להחליף את שם מותג הבית ולהשיק מכשירים תחת השם החדש כבר בחודש הבא ● גוגל נתנה להם את שמות הקוד Sailfish ו-Marlin

מאת 5 בספטמבר 2016, 15:42 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בימים האחרונים הוצפה הרשת בדיווחים על כך שגוגל (Google) תפסיק לייצר את מכשירי ה-Nexus שלה ובמקומם תכריז על מכשירי דגל מקו חדש, אם כי לא הייתה לכך כל התייחסות מצד החברה. ידיעה שפורסמה ב-Android Police לוקחת את הדיווחים צעד נוסף קדימה וחושפת שגוגל תשיק מכשירים חדשים בשמות Pixel ו-Pixel XL.

המכשירים יהיו בגדלים של 5 אינץ', להם קוראים בחברה בשם הקוד Sailfish, ושל 5.5 אינץ', הקרויים בשם הקוד Marlin. המכשירים ייחשפו, על פי הדיווח, ב-4 באוקטובר השנה.

באתר פרסמו את הידיעה בהתבסס על שני מקורות בלתי תלויים. בדיווח צוין כי אין לאתר מידע באשר כמה יעלו המכשירים ומדוע גוגל החליטה להחליף את שמותיהם של מכשירי הבית שלה מ-Nexus ל-Pixel.

לפי אחד המקורות, גוגל תערוך אירוע גדול בתחילת החודש הבא, שיתמקד במכשירים. עוד תציג גוגל באירוע, לפחות לפי התחזיות, מכשיר Chromecast (המקביל של Apple TV) חדש, שישדר באיכות K4. כמו כן, היא צפויה להשיק את הרמקול החכם שלה, שהוצג בראשונה בכנס המפתחים שלה במאי האחרון, ועיצוב חדש למשקפי ה-Daydream VR, שייקראו Daydream View.

לא עוד Nexus: גוגל תשיק סמארטפונים תחת השם Pixel Reviewed by on . בימים האחרונים הוצפה הרשת בדיווחים על כך שגוגל (Google) תפסיק לייצר את מכשירי ה-Nexus שלה ובמקומם תכריז על מכשירי דגל מקו חדש, אם כי לא הייתה לכך כל התייחסות מצ בימים האחרונים הוצפה הרשת בדיווחים על כך שגוגל (Google) תפסיק לייצר את מכשירי ה-Nexus שלה ובמקומם תכריז על מכשירי דגל מקו חדש, אם כי לא הייתה לכך כל התייחסות מצ Rating: 0

הגיבו