תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » Linnovate תפיץ את מוצרי Ubuntu בארץ
Linnovate

Linnovate תפיץ את מוצרי Ubuntu בארץ

החברה תפיץ בישראל את שירותי הענן הפרטי המבוססים על פלטפורמת OpenStack ותספק שירותי התקנה, הטמעה ותמיכה טכנית ללקוחות

מאת 20 ביולי 2016, 14:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Linnovate תפיץ בישראל את מוצרי Ubuntu.

החברה תפיץ בישראל את שירותי הענן הפרטי של Ubuntu המבוססים על פלטפורמת OpenStack, ותספק שירותי התקנה, הטמעה ותמיכה טכנית ללקוחות.

"Ubuntu אמנם מוכרת בישראל כמערכת הפעלה למחשבים אישיים, אבל בעולם, פתרונות התוכנה שלה מאפשרים ללקוחות להקים עננים פרטיים במהירות ובנוחות", מספר זהר סטולר, מייסד Linnovate.

"אנחנו מביאים את OpenStack Ubuntu כעת לארץ, עם שירות ותמיכה של מי שמכירים את השוק הישראלי, ויכולים להתאים את הפתרון ולתמוך בו, בעברית, 24/7".

Ubuntu היא כיום מערכת הפעלה לענן פופולרית ביותר. כך למשל, על שרתי אמזון (Amazon) כיום מותקנים פי שניים שרתי Ubuntu מכל הפלטפורמות האחרות, יחדיו. כ-20 מיליון מערכות מבוססות Ubuntu הושקו רק ב-2015. חברות גדולות כגון נטפליקס (Netflix), ויקיפדיה (Wikipedia), סנאפצ'ט (Snapchat), דרופבוקס (Dropbox), וולמארט (Walmart), אובר (Uber) וטסלה (Tesla) משתמשות בה כבסיס לעבודתן השוטפת.

Linnovate תפיץ את מוצרי Ubuntu בארץ Reviewed by on . Linnovate תפיץ בישראל את מוצרי Ubuntu. החברה תפיץ בישראל את שירותי הענן הפרטי של Ubuntu המבוססים על פלטפורמת OpenStack, ותספק שירותי התקנה, הטמעה ותמיכה טכנית ל Linnovate תפיץ בישראל את מוצרי Ubuntu. החברה תפיץ בישראל את שירותי הענן הפרטי של Ubuntu המבוססים על פלטפורמת OpenStack, ותספק שירותי התקנה, הטמעה ותמיכה טכנית ל Rating: 0

הגיבו