תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » שיאומי מצטרפת לעולם השעונים החכמים
חברה נוספת נכנסת לעולם השעונים החכמים. צילום אילוסטרציה: BigStock

שיאומי מצטרפת לעולם השעונים החכמים

ייתכן שהוא יוצג כבר בשבוע הבא ● בינתיים השיקה החברה שעון חכם לילדים, בעלות של 45 דולר

מאת 2 במאי 2016, 10:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שיאומי (Xiaomi) תצטרף בקרוב לרשימת יצרניות המובייל שמציעות גם שעון חכם במסגרת סל המוצרים שלהן. החברה הפעלתנית אישרה בסוף השבוע שזה יקרה במהלך החודשיים הקרובים.

את ההודעה הרשמית על כך מסר ליו דה, סגן נשיא ואחד ממייסדי החברה, הצעירה יחסית בשוק המובייל.

ייתכן שהשעון יוצג כבר בשבוע הבא, באירוע שיתקיים ב-10 בחודש, בו מתעתדת שיאומי להציג טלפון חדש, Max, ואת מערכת ההפעלה החדשה שלה, MIUI 8 OS. המערכת החדשה מותאמת לשבת מעל הגרסה הנוכחית של אנדרואיד (Android), הלוא היא מרשמלו, או אנדרואיד 6.

יחד עם השעון החכם אמורה החברה להציג את הדור השני של הרצועה החכמה שלה, Mi Band 2. זו צפויה לכלול גם תוספת של מסך קטן לעומת הדור הראשון, שהציע רק חיישנים ואפשרות לצימוד.

ההכרזה של שיאומי על השעון החכם מגיעה כמה ימים בלבד לאחר שהחברה השיקה שעון חכם שמיועד לילדים, בעלות של 45 דולר בלבד.

כך או כך, הרצועה החדשה, כמו גם השעון, ייוצרו עבור שאומי על ידי הואמי (Huami), יצרנית ODM סינית שכבר ייצרה עבורה את הדור הראשון של רצועת הספורט החכמה.

שיאומי מצטרפת לעולם השעונים החכמים Reviewed by on . שיאומי (Xiaomi) תצטרף בקרוב לרשימת יצרניות המובייל שמציעות גם שעון חכם במסגרת סל המוצרים שלהן. החברה הפעלתנית אישרה בסוף השבוע שזה יקרה במהלך החודשיים הקרובים. שיאומי (Xiaomi) תצטרף בקרוב לרשימת יצרניות המובייל שמציעות גם שעון חכם במסגרת סל המוצרים שלהן. החברה הפעלתנית אישרה בסוף השבוע שזה יקרה במהלך החודשיים הקרובים. Rating: 0

הגיבו