טאואר השיקה חיישן למצלמות אבטחה ברזולוציה גבוהה

החיישן, שמיוצר יחד עם Pixelplus הדרום קוריאנית, מיועד לשוק משגשג זה וישווק במיוחד בשוק הסיני ● בטאואר צופים כי המוצר יניב לה בכל שנה הכנסות של עשרות עד מאות מיליוני דולרים

ראסל אלוואנגר, מנכ"ל טאואר-ג'אז

טאואר (TPSCo) ו-Pixelplus מדרום קוריאה הודיעו הבוקר (ב') כי הן עומדות לייצר חיישן SoC שמיועד לשוק מצלמות האבטחה, בעיקר בסין. בטאואר סבורים כי יש למוצר פוטנציאל מכירות של בין עשרות למאות מיליוני דולרים בשנה.

החיישן מגיע ברזולוציות HD ו-Full HD, ומצויד בטכנולוגיית CIS ב-65 ננו-מטר של TPSCo. הוא ייוצר ביפן, כאשר התחלת הייצור צפויה בחודשים הקרובים.

Pixelplus שילבה במוצר מעבד תמונה (ISP) ושידור HD אנלוגי בחיישן CMOS Imager אחד משולב. מהחברה נמסר כי השימוש בתהליך CIS ב-65 ננו-מטר אפשר לה לשלב שלושה שבבים לחיישן CMOS Imager אחד, ללא פגיעה באיכות התמונה.

בטאואר מספרים כי הטכנולוגיה שלהם מאפשרת ביצועי זרם חושך נמוך, הנדרש לחיישני אבטחה, במיוחד בתנאי תאורה נמוכה.

שוק בעלייה

שתי החברות נכנסות כאן לשוק שצפוי לצמוח בשנים הקרובות עד מאוד. לפי דו"ח של חברת הסקרים Yole, הוא עתיד לגדול מ-140 מיליון דולר ב-2014 ל-353 מיליון ב-2020, כלומר: עלייה של 17% בכל שנה.

לדברי סאו-קויו לי, מנכ"ל Pixelplus, "יחד עם TPSCo הצלחנו לייצר חיישן אבטחה ברזולוציה גבוהה. הצמיחה העסקית של עולם ה-FHD/HD צפויה לספק תרומה משמעותית להכנסות שלנו כמו כן, המשך שיתוף הפעולה בין צוות הפיתוח שלנו ומומחי הפיקסל של טאואר יביא לעוד הצלחה באיכות ובכמויות הייצור".

ראסל אלוואנגר, מנכ"ל טאואר, ציין כי "אנחנו מצפים להרחבת היחסים עם Pixelplus ולתמיכה בשוק האבטחה המשגשג בעיקר בסין – שוק בו אנחנו פועלים כעת ליצירת מובילות עסקית. מדובר בטכנולוגיה פורצת דרך, המתאימה גם לשווקים דוגמת חיישני רכב".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים