תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » מנטור גרפיקס תרכוש את ואלור הישראלית לפי שווי של 4.6 דולרים למניה

מנטור גרפיקס תרכוש את ואלור הישראלית לפי שווי של 4.6 דולרים למניה

העסקה מותנית באישור בעלי המניות של ואלור, ואם זה יינתן - היא צפויה לצאת אל הפועל במהלך הרבעון הראשון של 2010 ● ואלור תהפוך לחברה בת במנטור גרפיקס, והיא תפעל כיחידה עצמאית בחברה ● מרבית פעילותה של ואלור תיוותר ללא שינוי, גם לאחר ביצוע הרכישה ● החברה תימחק מהמסחר בבורסת פרנקפורט ● ההיקף הכולל של העסקה לא נמסר על ידי החברה

מאת 13 באוקטובר 2009, 10:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מנטור גרפיקס (Mentor Graphics) הודיעה, כי תרכוש את החברה הישראלית ואלור, המפתחת תוכנות לייעול תהליכי תכנון, ייצור והרכבה בתעשיית האלקטרוניקה. העסקה תתבצע לפי שווי של 4.6 דולרים למניה. היא מותנית באישור בעלי המניות של ואלור, ואם תאושר – צפויה לצאת אל הפועל במהלך הרבעון הראשון של 2010. היקף העסקה הכולל לא נמסר על ידי החברה.

עם השלמת העסקה, תהפוך ואלור לחברה בת בבעלות מלאה של מנטור גרפיקס, ותימחק מהמסחר בבורסת פרנקפורט, שבה היא נסחרת. מוואלור נמסר, כי מרבית פעילותה תיוותר ללא שינוי, והיא תהיה יחידה עצמאית אוטונומית במנטור גרפיקס. כך, תישאר פעילות הליבה שלה  פיתוח פתרונות לשוק התעשייתי. היא תסייע לשתי החברות לספק אינטגרציה שלמה של פעילות הייצור עם פעילות הפיתוח והתכנון.

ואלור תמשיך לפעול ולקדם את הממשק הפתוח שלה דרך הסכמים עם שותפי צד שלישי, הן בשווקי הפיתוח והתכנון והן בשווקי התעשייה. בכלל זה ישנם ממשקים לכל כלי ה-CAD העיקריים הזמינים בשוק וכן מערכות IT למפעלי ייצור ומיכון תעשייתי.

מנטור גרפיקס תרכוש את ואלור הישראלית לפי שווי של 4.6 דולרים למניה Reviewed by on . מנטור גרפיקס (Mentor Graphics) הודיעה, כי תרכוש את החברה הישראלית ואלור, המפתחת תוכנות לייעול תהליכי תכנון, ייצור והרכבה בתעשיית האלקטרוניקה. העסקה תתבצע לפי שו מנטור גרפיקס (Mentor Graphics) הודיעה, כי תרכוש את החברה הישראלית ואלור, המפתחת תוכנות לייעול תהליכי תכנון, ייצור והרכבה בתעשיית האלקטרוניקה. העסקה תתבצע לפי שו Rating:

הגיבו