תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » פרויקט של משרד הביטחון: מנציחים את החללים – גם בפייסבוק
מתייחדים עם החללים ברשת. צילום אילוסטרציה: אימג'בנק

פרויקט של משרד הביטחון: מנציחים את החללים – גם בפייסבוק

שר הביטחון היה בין הראשונים להדליק הבוקר (א') נר זיכרון וירטואלי באפליקציה שהשיק המשרד ● הוא כתב בהקדשתו: "הטכנולוגיה מאפשרת לנו להנציח את חללי מערכות ישראל במגוון רחב של דרכים שלא היו בעבר"

מאת 19 באפריל 2015, 12:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אתר יזכור של משרד הביטחון השיק לקראת יום הזיכרון יישום חדש, שמאפשר להנציח את חללי מערכות ישראל גם בפייסבוק (Facebook). באמצעות האתר יכולים הגולשים להדליק נר זיכרון וירטואלי לזכר החללים כולם, או לזכר יקיריהם, על פי רשימת חיפוש מתוך כלל הנופלים. אפשרות השיתוף בפייסבוק מובנית ביישום.

ממשרד הביטחון נמסר כי "מטרת הפרויקט היא לחזק את החיבור הרגשי וההזדהות בין אזרחי ישראל, בעיקר בני הדור הצעיר, ליום הזיכרון הממלכתי ולנופלים".

בין המדליקים הראשונים של נרות הזיכרון באתר לזכרם של 23,320 החללים, הבוקר (א'), היו שר הביטחון, משה (בוגי) יעלון, ומנכ"ל המשרד, אלוף (מיל') דן הראל.

בהקדשתו האישית לנופלים כתב שר הביטחון: "זה עתה הדלקתי נר זיכרון לזכרם של הנופלים במערכות ישראל. ביום הזיכרון, עם ישראל, כמשפחה אחת גדולה, מרכין את ראשו ומתייחד עם חללי מערכות ישראל. זהו חוב מוסרי של כולנו לאלה שציוו לנו במותם את החיים, שנהיה ראויים להם".

יעלון הוסיף כי "הטכנולוגיה מאפשרת לנו להנציח את חללי מערכות ישראל במגוון רחב של דרכים שלא היו בעבר ובאופן שמאפשר למשפחות לגלות לנו את עולמם של יקיריהן".

להדלקת נר זיכרון היכנסו לכאן.

פרויקט של משרד הביטחון: מנציחים את החללים – גם בפייסבוק Reviewed by on . אתר יזכור של משרד הביטחון השיק לקראת יום הזיכרון יישום חדש, שמאפשר להנציח את חללי מערכות ישראל גם בפייסבוק (Facebook). באמצעות האתר יכולים הגולשים להדליק נר זיכ אתר יזכור של משרד הביטחון השיק לקראת יום הזיכרון יישום חדש, שמאפשר להנציח את חללי מערכות ישראל גם בפייסבוק (Facebook). באמצעות האתר יכולים הגולשים להדליק נר זיכ Rating: 0

הגיבו