תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » הקמפוס החדש של אפל נחשף – בצילום מהאוויר
"ספינת החלל" הענקית של אפל. צילום: מתוך הסרטון

הקמפוס החדש של אפל נחשף – בצילום מהאוויר

צלם חובב העלה סרטון ובו תמונות שצילם מהאוויר "ספינת החלל" של אפל ● הסרטון זכה לתגובות רבות, בהן של גולשים שטענו שהוא דומה לבייגלה או לארמון חול ענק

מאת 2 בספטמבר 2014, 14:45 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הוא דומה לאתר סטונהנג' בבריטניה, לבייגלה מפלצתי או לארמון חול ענק – אלה היו כמה מהתגובות לסרטון שפורסם ביוטיוב (YouTube) ומתאר את התקדמות הבנייה של הקמפוס החדש של אפל (Apple), כפי שצולם ממזל"ט במצלמת GoPro.

אחד מבין המאות הרבות של המגיבים לסרטון ציין כי "ראיתי כבר תמונות של המבנה המתוכנן, אבל רק כשרואים את ממדיו הענקיים ביחס למבנים 'הזעירים' בסביבה מבינים עד כמה הוא גדול".

הסרטון צולם על ידי צלם חובב שאמר שפעל במעשהו על פי החוק, אף על פי שהמבנה מוגדר כרכוש פרטי. החוק האמריקני מתיר לצלם מהאוויר רכוש פרטי מעל גובה מסוים מבלי שהדבר ייחשב כהסגת גבול או חדירה לפרטיות.

הקמפוס החדש של אפל, שזכה לכינוי "ספינת חלל" בשל עיצובו המזכיר צלחת מעופפת, מוקם על שטח של כ-700 דונם, במרחק של 1.5 ק"מ לערך ממזרח לקמפוס הנוכחי של החברה בעיירה קופרטינו שבקליפורניה. מאחר שאתר הבנייה מוקף גדרות, לא ניתן להציץ אליו מגובה פני הקרקע.

לא ניתן היה לקבל תגובה מאפל.

הקמפוס החדש של אפל נחשף – בצילום מהאוויר Reviewed by on . הוא דומה לאתר סטונהנג' בבריטניה, לבייגלה מפלצתי או לארמון חול ענק - אלה היו כמה מהתגובות לסרטון שפורסם ביוטיוב (YouTube) ומתאר את התקדמות הבנייה של הקמפוס החדש הוא דומה לאתר סטונהנג' בבריטניה, לבייגלה מפלצתי או לארמון חול ענק - אלה היו כמה מהתגובות לסרטון שפורסם ביוטיוב (YouTube) ומתאר את התקדמות הבנייה של הקמפוס החדש Rating: 0

הגיבו